Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Leipzig

Karpaty Lviv vs Leipzig Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Leipzig: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Leipzig Leipzig Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Leipzig
74.6
V P V V V V V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Karpaty Lviv

2

Remíza

8

Leipzig

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Leipzig

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

80%

8V, 0R, 2P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+10

+10

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
Y. Diomande (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 11
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

100%

5V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

58.7

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 63.8

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

2.71

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.61

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

74.6

Útok: 76.1, Obrana: 68.8, Forma: 87.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
2

16-30'

6
3

31-45'

3
5

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

6
Karpaty Lviv
Leipzig
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Leipzig

Rozbor Síly

74.6

Celkově

Útok 76.1
Obrana 68.8
Forma 87.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 63.8

Proti Elitě

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Leipzig logo Leipzig
V
St. Pauli (50%)
P
Leverkusen (70%)
V
Union Berlin (52%)
V
Frankfurt (67%)
V
M'gladbach (63%)
V
Bremen (67%)
V
Hoffenheim (65%)
P
Stuttgart (75%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
St. Pauli D
2 - 1 V
50%
Leverkusen V
1 - 4 P
70%
Union Berlin D
3 - 1 V
52%
Frankfurt V
3 - 1 V
67%
M'gladbach D
1 - 0 V
63%
Bremen V
2 - 1 V
67%
Hoffenheim D
5 - 0 V
65%
Stuttgart V
0 - 1 P
75%
Augsburg D
2 - 1 V
66%
Hamburg V
2 - 1 V
63%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 58.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Leipzig má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.7 Karpaty Lviv.

Karpaty Lviv má obrannou výhodu, inkasuje 0.4 na zápas oproti 1.1 Leipzig.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Leipzig s 100% domácích výher.

Leipzig je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Leipzig

Leipzig

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více