Přeskočit na obsah
Porovnat Karviná vs Dukla

Karviná vs Dukla Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karviná vs Dukla: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karviná Karviná Domácí
Dukla Dukla Hosté
Karviná
40.4
V P P V V P R P P P

Posledních 10 Zápasů

Dukla
42.2
V P P V P R P V R P

Vyhrané Kategorie

4

Karviná

6

Remíza

5

Dukla

Radar Výkonnosti

Karviná
Dukla

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 1R, 6P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-5

-5

-3

-3

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Kahuan Vinícius (2 gólů)
K. Milla (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.3

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 53.5

55.6

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 54.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.36

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.16

1.03

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
40.4

Útok: 42.1, Obrana: 45.6, Forma: 31.6

42.2

Útok: 31.7, Obrana: 63.4, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

2
3

31-45'

2
1

46-60'

1
2

61-75'

1
3

76-90+'

1
Karviná
Dukla
Karviná

Rozbor Síly

40.4

Celkově

Útok 42.1
Obrana 45.6
Forma 31.6
Stálost 46.0
Dukla

Rozbor Síly

42.2

Celkově

Útok 31.7
Obrana 63.4
Forma 31.7
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

53.5 vs 54.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
V
Pardubice (62%)
P
Pardubice (57%)
P
Ml. Boleslav (61%)
V
Dukla (51%)
V
Liberec (43%)
P
Sparta Prague (59%)
R
Olomouc (51%)
P
Pardubice (57%)
Dukla logo Dukla
V
Ml. Boleslav (66%)
P
Slovácko (45%)
P
Zlín (46%)
V
Slovácko (50%)
P
Karviná (43%)
R
Ml. Boleslav (66%)
P
Pardubice (57%)
V
Jablonec (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pardubice V
3 - 1 V
62%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Ml. Boleslav D
0 - 3 P
61%
Dukla V
2 - 1 V
51%
Liberec D
3 - 1 V
43%
Sparta Prague V
0 - 2 P
59%
Olomouc V
2 - 2 R
51%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Slovácko D
0 - 2 P
45%
Jablonec V
0 - 1 P
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Ml. Boleslav V
2 - 1 V
66%
Slovácko D
0 - 1 P
45%
Zlín V
1 - 2 P
46%
Slovácko V
2 - 1 V
50%
Karviná D
1 - 2 P
43%
Ml. Boleslav V
1 - 1 R
66%
Pardubice D
0 - 2 P
57%
Jablonec D
2 - 0 V
44%
Teplice V
0 - 0 R
54%
Slavia Prague D
0 - 2 P
69%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.3 vs 55.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Karviná na průměru 1.2 a Dukla na 0.9 gólů na zápas.

Dukla má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.7 Karviná.

Karviná nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Dukla nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

V nedávném zápase Czech First League (2026-04-18) zvítězil Karviná 1-2 nad Dukla. Karviná dosáhl tohoto výsledku venku — výhra u Dukla svědčí o skutečné kvalitě. Těsný výsledek 1-2 ukazuje, jak vyrovnané tyto souboje jsou. Dukla bude toužit po odvetě za tuto porážku. Karviná ponese psychologickou výhodu z tohoto nedávného vítězství.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karviná

Karviná

VS
Dukla

Dukla

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více