Přeskočit na obsah
Porovnat Kolos vs Sion

Kolos vs Sion Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kolos vs Sion: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kolos Kolos Domácí
Sion Sion Hosté
Kolos
69.0
V V V V R R V R P V

Posledních 10 Zápasů

Sion
66.2
V V V V V R V R P R

Vyhrané Kategorie

5

Kolos

3

Remíza

7

Sion

Radar Výkonnosti

Kolos
Sion

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 3R, 1P

60%

6V, 3R, 1P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.6

6 / 10 zápasů

0.5

5 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

+14

+14

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Salabai (3 gólů)
W. Boteli (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 12
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
72.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 65.3

48.5

Obtížnost Ligy: 48.0, Kvalita Soupeře: 48.9

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.53

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.43

1.92

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.02

Upravená Síla
69.0

Útok: 44.8, Obrana: 97.7, Forma: 73.3

66.2

Útok: 62.4, Obrana: 82.1, Forma: 59.1

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
2

16-30'

4
1

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

7
4

76-90+'

3
Kolos
Sion
Kolos

Rozbor Síly

69.0

Celkově

Útok 44.8
Obrana 97.7
Forma 73.3
Stálost 61.3
Sion

Rozbor Síly

66.2

Celkově

Útok 62.4
Obrana 82.1
Forma 59.1
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 48.0

Kvalita Soupeře

65.3 vs 48.9

Proti Elitě

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
Sion logo Sion
V
Thun (48%)
V
St.Gallen (64%)
V
Basel (55%)
V
Lausanne (38%)
V
GC Zürich (32%)
R
St.Gallen (55%)
V
Zürich (38%)
R
Winterthur (38%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava D
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 R
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 R
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya D
1 - 1 R
75%
Epitsentr V
0 - 4 P
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Thun D
2 - 0 V
48%
St.Gallen V
3 - 0 V
64%
Basel V
2 - 0 V
55%
Lausanne D
3 - 0 V
38%
GC Zürich V
4 - 0 V
32%
St.Gallen D
1 - 1 R
55%
Zürich V
2 - 1 V
38%
Winterthur D
1 - 1 R
38%
Lugano V
1 - 2 P
55%
Servette V
0 - 0 R
66%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Kolos čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.1) ve srovnání s Sion (SoS: 48.5). To znamená, že statistiky Kolos mají větší váhu.

Sion má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.1 Kolos.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Kolos inkasujícím 0.6 a Sion inkasujícím 0.5 na zápas.

Kolos měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Sion nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Sion je silný tým venku s 67% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.0 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kolos

Kolos

VS
Sion

Sion

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více