Přeskočit na obsah
Porovnat Kielce vs Vitória SC

Kielce vs Vitória SC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kielce vs Vitória SC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kielce Kielce Domácí
Vitória SC Vitória SC Hosté
Kielce
39.9
P R R P R P V P V P

Posledních 10 Zápasů

Vitória SC
42.2
P P V V R V P P P R

Vyhrané Kategorie

2

Kielce

5

Remíza

8

Vitória SC

Radar Výkonnosti

Kielce
Vitória SC

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
-4

-4

-3

-3

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Pięczek (3 gólů)
Samu (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.1

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.1

54.0

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 63.9

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.02

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.08

1.39

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.19

Upravená Síla
39.9

Útok: 38.2, Obrana: 52.0, Forma: 20.8

42.2

Útok: 41.6, Obrana: 52.0, Forma: 31.2

Analýza Času Gólů

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

2

46-60'

3
1

61-75'

3
2

76-90+'

2
Kielce
Vitória SC
Kielce

Rozbor Síly

39.9

Celkově

Útok 38.2
Obrana 52.0
Forma 20.8
Stálost 61.3
Vitória SC

Rozbor Síly

42.2

Celkově

Útok 41.6
Obrana 52.0
Forma 31.2
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

52.1 vs 63.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Kielce logo Kielce
P
Raków (59%)
R
Piast (53%)
R
GKS Katowice (59%)
P
Górnik (58%)
R
Jagiellonia (48%)
P
Lechia (51%)
V
Arka (44%)
P
Pogoń (54%)
Vitória SC logo Vitória SC
P
Casa Pia (48%)
P
Sporting (75%)
V
Rio Ave (61%)
V
Gil Vicente (60%)
R
AVS (64%)
V
Tondela (52%)
P
Benfica (80%)
P
Famalicão (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Raków V
0 - 2 P
59%
Piast D
1 - 1 R
53%
GKS Katowice D
1 - 1 R
59%
Górnik V
0 - 1 P
58%
Jagiellonia D
1 - 1 R
48%
Lechia V
2 - 4 P
51%
Arka D
3 - 0 V
44%
Pogoń V
1 - 2 P
54%
Nieciecza D
2 - 1 V
36%
Motor V
0 - 2 P
59%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Casa Pia D
0 - 1 P
48%
Sporting V
1 - 5 P
75%
Rio Ave D
2 - 0 V
61%
Gil Vicente V
1 - 0 V
60%
AVS V
1 - 1 R
64%
Tondela D
5 - 0 V
52%
Benfica V
0 - 3 P
80%
Famalicão D
1 - 2 P
69%
Santa Clara V
0 - 2 P
71%
Alverca D
1 - 1 R
59%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.1 vs 54.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Kielce na průměru 1.1 a Vitória SC na 1.2 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Kielce inkasujícím 1.5 a Vitória SC inkasujícím 1.5 na zápas.

Kielce nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Vitória SC měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kielce

Kielce

VS
Vitória SC

Vitória SC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více