Přeskočit na obsah
Porovnat Kryvbas KR vs Freiburg

Kryvbas KR vs Freiburg Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kryvbas KR vs Freiburg: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kryvbas KR Kryvbas KR Domácí
Freiburg Freiburg Hosté
Kryvbas KR
61.9
V V R P V V P V P R

Posledních 10 Zápasů

Freiburg
56.4
P V R P P P V V V V

Vyhrané Kategorie

8

Kryvbas KR

3

Remíza

4

Freiburg

Radar Výkonnosti

Kryvbas KR
Freiburg

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+2

+2

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
G. Mendoza (4 gólů)
I. Matanović (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 13 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

75%

3V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
72.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 67.3

63.6

Obtížnost Ligy: 84.0, Kvalita Soupeře: 62.1

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.78

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.88

2.09

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.39

Upravená Síla
61.9

Útok: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

56.4

Útok: 64.4, Obrana: 56.8, Forma: 56.8

Analýza Času Gólů

4

0-15'

1
3

16-30'

5
4

31-45'

4
3

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Kryvbas KR
Freiburg
Kryvbas KR

Rozbor Síly

61.9

Celkově

Útok 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Stálost 45.7
Freiburg

Rozbor Síly

56.4

Celkově

Útok 64.4
Obrana 56.8
Forma 56.8
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 84.0

Kvalita Soupeře

67.3 vs 62.1

Proti Elitě

40% vs 33%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
V
Veres Rivne (67%)
V
Karpaty Lviv (81%)
R
SK Poltava (50%)
P
Dynamo Kyiv (78%)
V
Rukh Vynnyky (44%)
V
Kudrivka (60%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (74%)
Freiburg logo Freiburg
P
Hamburg (63%)
V
Braga (66%)
R
Wolfsburg (50%)
P
Braga (71%)
P
Dortmund (76%)
P
Stuttgart (57%)
V
Heidenheim (62%)
V
Celta Vigo (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Veres Rivne V
3 - 1 V
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 V
81%
SK Poltava V
3 - 3 R
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 P
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 V
44%
Kudrivka V
2 - 1 V
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 P
74%
Epitsentr D
2 - 1 V
74%
Polissya V
0 - 2 P
82%
Obolon V
0 - 0 R
63%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hamburg V
2 - 3 P
63%
Braga D
3 - 1 V
66%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Braga V
1 - 2 P
71%
Dortmund V
0 - 4 P
76%
Stuttgart V
1 - 2 P
57%
Heidenheim D
2 - 1 V
62%
Celta Vigo V
3 - 1 V
56%
Mainz 05 V
1 - 0 V
70%
Celta Vigo D
3 - 0 V
50%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 72.8 vs 63.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Kryvbas KR na průměru 1.9 a Freiburg na 1.7 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Kryvbas KR inkasujícím 1.7 a Freiburg inkasujícím 1.5 na zápas.

Kryvbas KR měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Freiburg měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Freiburg s 75% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.4 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Kryvbas KR má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.5 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Freiburg

Freiburg

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více