Přeskočit na obsah
Porovnat Kudrivka vs Sparta

Kudrivka vs Sparta Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kudrivka vs Sparta: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kudrivka Kudrivka Domácí
Sparta Sparta Hosté
Kudrivka
38.7
P R P P P P P R R V

Posledních 10 Zápasů

Sparta
29.8
P R P P R V P R P P

Vyhrané Kategorie

5

Kudrivka

4

Remíza

6

Sparta

Radar Výkonnosti

Kudrivka
Sparta

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
0.6

6 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

-14

-14

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Kozak (2 gólů)
M. Zonneveld (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 0 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
0%

0V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
64.7

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 72.8

55.1

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 65.9

Proti Elitě
0%

0V / 7 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.73

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: -0.13

0.98

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.18

Upravená Síla
38.7

Útok: 22.9, Obrana: 68.8, Forma: 11.5

29.8

Útok: 28.0, Obrana: 28.0, Forma: 10.5

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

3

76-90+'

3
Kudrivka
Sparta
Kudrivka

Rozbor Síly

38.7

Celkově

Útok 22.9
Obrana 68.8
Forma 11.5
Stálost 74.8
Sparta

Rozbor Síly

29.8

Celkově

Útok 28.0
Obrana 28.0
Forma 10.5
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 80.0

Kvalita Soupeře

72.8 vs 65.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Shakhtar D (78%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (71%)
P
Epitsentr (79%)
P
Polissya (77%)
R
Veres Rivne (62%)
Sparta logo Sparta
P
Twente (81%)
R
Go Ahead (66%)
P
Telstar (69%)
P
PSV (75%)
R
NAC (54%)
V
Volendam (49%)
P
Ajax (67%)
R
Zwolle (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kolos V
0 - 1 P
83%
Obolon V
1 - 1 R
63%
Shakhtar D D
1 - 3 P
78%
Metalist 1925 V
0 - 1 P
79%
Kryvbas KR D
1 - 2 P
71%
Epitsentr V
0 - 1 P
79%
Polissya D
0 - 2 P
77%
Veres Rivne D
0 - 0 R
62%
Karpaty Lviv V
1 - 1 R
86%
SK Poltava V
2 - 0 V
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Twente V
0 - 4 P
81%
Go Ahead D
2 - 2 R
66%
Telstar V
1 - 4 P
69%
PSV D
0 - 2 P
75%
NAC V
0 - 0 R
54%
Volendam D
2 - 0 V
49%
Ajax V
0 - 4 P
67%
Zwolle D
1 - 1 R
54%
Heerenveen V
1 - 2 P
72%
AZ V
1 - 3 P
72%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 64.7 vs 55.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Kudrivka na průměru 0.6 a Sparta na 0.8 gólů na zápas.

V obraně je Kudrivka výrazně lepší, inkasuje pouze 1.2 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Sparta inkasuje 2.2 na zápas.

Kudrivka měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 7 zápasů.

Sparta měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Kudrivka má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kudrivka

Kudrivka

VS
Sparta

Sparta

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více