Přeskočit na obsah
Porovnat Kudrivka vs Vitória SC

Kudrivka vs Vitória SC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kudrivka vs Vitória SC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kudrivka Kudrivka Domácí
Vitória SC Vitória SC Hosté
Kudrivka
38.7
P R P P P P P R R V

Posledních 10 Zápasů

Vitória SC
42.2
P P V V R V P P P R

Vyhrané Kategorie

2

Kudrivka

3

Remíza

10

Vitória SC

Radar Výkonnosti

Kudrivka
Vitória SC

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
0.6

6 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

-3

-3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Kozak (2 gólů)
Samu (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 0 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
0%

0V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
64.7

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 72.8

54.0

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 63.9

Proti Elitě
0%

0V / 7 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.73

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: -0.13

1.39

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.19

Upravená Síla
38.7

Útok: 22.9, Obrana: 68.8, Forma: 11.5

42.2

Útok: 41.6, Obrana: 52.0, Forma: 31.2

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Kudrivka
Vitória SC
Kudrivka

Rozbor Síly

38.7

Celkově

Útok 22.9
Obrana 68.8
Forma 11.5
Stálost 74.8
Vitória SC

Rozbor Síly

42.2

Celkově

Útok 41.6
Obrana 52.0
Forma 31.2
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

72.8 vs 63.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Shakhtar D (78%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (71%)
P
Epitsentr (79%)
P
Polissya (77%)
R
Veres Rivne (62%)
Vitória SC logo Vitória SC
P
Casa Pia (48%)
P
Sporting (75%)
V
Rio Ave (61%)
V
Gil Vicente (60%)
R
AVS (64%)
V
Tondela (52%)
P
Benfica (80%)
P
Famalicão (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kolos V
0 - 1 P
83%
Obolon V
1 - 1 R
63%
Shakhtar D D
1 - 3 P
78%
Metalist 1925 V
0 - 1 P
79%
Kryvbas KR D
1 - 2 P
71%
Epitsentr V
0 - 1 P
79%
Polissya D
0 - 2 P
77%
Veres Rivne D
0 - 0 R
62%
Karpaty Lviv V
1 - 1 R
86%
SK Poltava V
2 - 0 V
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Casa Pia D
0 - 1 P
48%
Sporting V
1 - 5 P
75%
Rio Ave D
2 - 0 V
61%
Gil Vicente V
1 - 0 V
60%
AVS V
1 - 1 R
64%
Tondela D
5 - 0 V
52%
Benfica V
0 - 3 P
80%
Famalicão D
1 - 2 P
69%
Santa Clara V
0 - 2 P
71%
Alverca D
1 - 1 R
59%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Kudrivka čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.7) ve srovnání s Vitória SC (SoS: 54.0). To znamená, že statistiky Kudrivka mají větší váhu.

Vitória SC má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.6 Kudrivka.

Kudrivka má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Vitória SC.

Kudrivka měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 7 zápasů.

Vitória SC měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kudrivka

Kudrivka

VS
Vitória SC

Vitória SC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více