Přeskočit na obsah
Porovnat KuPS vs Real Madrid

KuPS vs Real Madrid Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte KuPS vs Real Madrid: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

KuPS KuPS Domácí
Real Madrid Real Madrid Hosté
KuPS
40.4
R P R V R V V P P R

Posledních 10 Zápasů

Real Madrid
53.3
P V R V P R P P V V

Vyhrané Kategorie

2

KuPS

1

Remíza

12

Real Madrid

Radar Výkonnosti

KuPS
Real Madrid

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

0

0

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Moreno (4 gólů)
Vinícius Júnior (8 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
40.8

Obtížnost Ligy: 54.9, Kvalita Soupeře: 53.9

67.5

Obtížnost Ligy: 94.2, Kvalita Soupeře: 73.2

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.05

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.05

2.0

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.4

Upravená Síla
40.4

Útok: 33.3, Obrana: 54.5, Forma: 27.2

53.3

Útok: 62.7, Obrana: 54.8, Forma: 47.0

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1

16-30'

4
1

31-45'

1
4

46-60'

5

61-75'

3
3

76-90+'

2
KuPS
Real Madrid
KuPS

Rozbor Síly

40.4

Celkově

Útok 33.3
Obrana 54.5
Forma 27.2
Stálost 57.7
Real Madrid

Rozbor Síly

53.3

Celkově

Útok 62.7
Obrana 54.8
Forma 47.0
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

54.9 vs 94.2

Kvalita Soupeře

53.9 vs 73.2

Proti Elitě

0% vs 17%
KuPS logo KuPS
R
SJK (43%)
P
Oulu (53%)
R
HJK (50%)
V
Oulu (50%)
R
Jaro (44%)
V
Gnistan (39%)
V
Ilves (43%)
P
Lech (77%)
Real Madrid logo Real Madrid
P
Barcelona (91%)
V
Espanyol (55%)
R
Betis (73%)
V
Alavés (60%)
P
Bayern Munich (88%)
R
Girona (59%)
P
Bayern Munich (83%)
P
Mallorca (73%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
SJK D
0 - 0 R
43%
Oulu V
0 - 2 P
53%
HJK D
1 - 1 R
50%
Oulu D
3 - 2 V
50%
Jaro V
1 - 1 R
44%
Gnistan D
1 - 0 V
39%
Ilves V
3 - 1 V
43%
Lech V
0 - 1 P
77%
Lech D
0 - 2 P
72%
Crystal Palace V
2 - 2 R
68%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Barcelona V
0 - 2 P
91%
Espanyol V
2 - 0 V
55%
Betis V
1 - 1 R
73%
Alavés D
2 - 1 V
60%
Bayern Munich V
3 - 4 P
88%
Girona D
1 - 1 R
59%
Bayern Munich D
1 - 2 P
83%
Mallorca V
1 - 2 P
73%
Atlético D
3 - 2 V
61%
Man City V
2 - 1 V
89%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Real Madrid čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 67.5) ve srovnání s KuPS (SoS: 40.8). To znamená, že statistiky Real Madrid mají větší váhu.

Real Madrid má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.1 KuPS.

KuPS má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.6 Real Madrid.

Real Madrid měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Real Madrid má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 12.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

KuPS

KuPS

VS
Real Madrid

Real Madrid

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více