Přeskočit na obsah
Porovnat KuPS vs Thun

KuPS vs Thun Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte KuPS vs Thun: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

KuPS KuPS Domácí
Thun Thun Hosté
KuPS
40.4
R P R V R V V P P R

Posledních 10 Zápasů

Thun
41.4
P P P V P P V V R V

Vyhrané Kategorie

4

KuPS

3

Remíza

8

Thun

Radar Výkonnosti

KuPS
Thun

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+1

+1

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Moreno (4 gólů)
E. Rastoder (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
40.8

Obtížnost Ligy: 54.9, Kvalita Soupeře: 53.9

37.5

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.2

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.05

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.05

1.37

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.23

Upravená Síla
40.4

Útok: 33.3, Obrana: 54.5, Forma: 27.2

41.4

Útok: 46.7, Obrana: 43.8, Forma: 35.0

Analýza Času Gólů

3

0-15'

16-30'

3
1

31-45'

4
4

46-60'

4

61-75'

3
3

76-90+'

2
KuPS
Thun
KuPS

Rozbor Síly

40.4

Celkově

Útok 33.3
Obrana 54.5
Forma 27.2
Stálost 57.7
Thun

Rozbor Síly

41.4

Celkově

Útok 46.7
Obrana 43.8
Forma 35.0
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

54.9 vs 49.0

Kvalita Soupeře

53.9 vs 51.2

Proti Elitě

0% vs 0%
KuPS logo KuPS
R
SJK (43%)
P
Oulu (53%)
R
HJK (50%)
V
Oulu (50%)
R
Jaro (44%)
V
Gnistan (39%)
V
Ilves (43%)
P
Lech (77%)
Thun logo Thun
P
Sion (70%)
P
Basel (55%)
P
Lugano (54%)
V
Basel (50%)
P
Lugano (55%)
P
Zürich (38%)
V
GC Zürich (27%)
V
Young Boys (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
SJK D
0 - 0 R
43%
Oulu V
0 - 2 P
53%
HJK D
1 - 1 R
50%
Oulu D
3 - 2 V
50%
Jaro V
1 - 1 R
44%
Gnistan D
1 - 0 V
39%
Ilves V
3 - 1 V
43%
Lech V
0 - 1 P
77%
Lech D
0 - 2 P
72%
Crystal Palace V
2 - 2 R
68%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sion V
0 - 2 P
70%
Basel V
1 - 3 P
55%
Lugano D
0 - 1 P
54%
Basel D
3 - 1 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
55%
Zürich V
1 - 2 P
38%
GC Zürich D
5 - 1 V
27%
Young Boys V
2 - 1 V
56%
St.Gallen D
2 - 2 R
55%
Luzern D
2 - 1 V
52%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 40.8 vs 37.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Thun má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.1 KuPS.

KuPS má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Thun.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

KuPS

KuPS

VS
Thun

Thun

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více