Přeskočit na obsah
Porovnat Le Havre vs Kolos

Le Havre vs Kolos Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Le Havre vs Kolos: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Le Havre Le Havre Domácí
Kolos Kolos Hosté
Le Havre
38.0
P R R R R R P R P P

Posledních 10 Zápasů

Kolos
69.0
V V V V R R V R P V

Vyhrané Kategorie

1

Le Havre

2

Remíza

12

Kolos

Radar Výkonnosti

Le Havre
Kolos

Statistické Srovnání

Procento Výher
0%

0V, 6R, 4P

60%

6V, 3R, 1P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Skóre
-5

-5

+5

+5

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Samatta (2 gólů)
A. Salabai (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.9

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.2

72.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 65.3

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.16

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.16

1.53

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.43

Upravená Síla
38.0

Útok: 35.6, Obrana: 53.4, Forma: 0.0

69.0

Útok: 44.8, Obrana: 97.7, Forma: 73.3

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

1
1

46-60'

1
2

61-75'

2
1

76-90+'

4
Le Havre
Kolos
Le Havre

Rozbor Síly

38.0

Celkově

Útok 35.6
Obrana 53.4
Forma 0.0
Stálost 92.8
Kolos

Rozbor Síly

69.0

Celkově

Útok 44.8
Obrana 97.7
Forma 73.3
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

64.2 vs 65.3

Proti Elitě

0% vs 40%
Le Havre logo Le Havre
P
Marseille (61%)
R
Lille (78%)
R
Metz (43%)
R
Angers (52%)
R
Nice (60%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
R
Lyon (65%)
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Marseille D
0 - 1 P
61%
Lille V
1 - 1 R
78%
Metz D
4 - 4 R
43%
Angers V
1 - 1 R
52%
Nice V
1 - 1 R
60%
Auxerre D
1 - 1 R
66%
Paris FC V
2 - 3 P
77%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Brest V
0 - 2 P
61%
Paris SG D
0 - 1 P
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava D
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 R
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 R
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya D
1 - 1 R
75%
Epitsentr V
0 - 4 P
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Kolos čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.1) ve srovnání s Le Havre (SoS: 56.9). To znamená, že statistiky Kolos mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Le Havre na průměru 1.0 a Kolos na 1.1 gólů na zápas.

V obraně je Kolos výrazně lepší, inkasuje pouze 0.6 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Le Havre inkasuje 1.5 na zápas.

Le Havre měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Kolos měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Kolos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je Kolos jasným favoritem. Převaha v útoku (44.8), obraně (97.7) a formě (73.3) nenechává prostor pro pochybnosti. Le Havre potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Le Havre

Le Havre

VS
Kolos

Kolos

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více