Přeskočit na obsah
Porovnat Le Havre vs Porto

Le Havre vs Porto Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Le Havre vs Porto: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Le Havre Le Havre Domácí
Porto Porto Hosté
Le Havre
38.0
P R R R R R P R P P

Posledních 10 Zápasů

Porto
60.9
P V V V P V R R V V

Vyhrané Kategorie

1

Le Havre

3

Remíza

11

Porto

Radar Výkonnosti

Le Havre
Porto

Statistické Srovnání

Procento Výher
0%

0V, 6R, 4P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Skóre
-5

-5

+6

+6

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Samatta (2 gólů)
William (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.9

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.2

54.9

Obtížnost Ligy: 80.8, Kvalita Soupeře: 64.4

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.16

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.16

1.73

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
38.0

Útok: 35.6, Obrana: 53.4, Forma: 0.0

60.9

Útok: 55.9, Obrana: 69.9, Forma: 62.9

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

4
1

46-60'

2
2

61-75'

4
1

76-90+'

2
Le Havre
Porto
Le Havre

Rozbor Síly

38.0

Celkově

Útok 35.6
Obrana 53.4
Forma 0.0
Stálost 92.8
Porto

Rozbor Síly

60.9

Celkově

Útok 55.9
Obrana 69.9
Forma 62.9
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 80.8

Kvalita Soupeře

64.2 vs 64.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
P
Marseille (61%)
R
Lille (78%)
R
Metz (43%)
R
Angers (52%)
R
Nice (60%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
R
Lyon (65%)
Porto logo Porto
P
AVS (64%)
V
Alverca (59%)
V
Estrela (54%)
V
Tondela (52%)
P
Nottm Forest (81%)
V
Estoril (52%)
R
Nottm Forest (76%)
R
Famalicão (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Marseille D
0 - 1 P
61%
Lille V
1 - 1 R
78%
Metz D
4 - 4 R
43%
Angers V
1 - 1 R
52%
Nice V
1 - 1 R
60%
Auxerre D
1 - 1 R
66%
Paris FC V
2 - 3 P
77%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Brest V
0 - 2 P
61%
Paris SG D
0 - 1 P
79%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
AVS V
1 - 3 P
64%
Alverca D
1 - 0 V
59%
Estrela V
2 - 1 V
54%
Tondela D
2 - 0 V
52%
Nottm Forest V
0 - 1 P
81%
Estoril V
3 - 1 V
52%
Nottm Forest D
1 - 1 R
76%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Braga V
2 - 1 V
69%
Stuttgart D
2 - 0 V
68%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.9 vs 54.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Porto má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.0 Le Havre.

Porto má obrannou výhodu, inkasuje 1.0 na zápas oproti 1.5 Le Havre.

Le Havre měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Porto je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Porto se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (60.9 vs 38.0) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Le Havre

Le Havre

VS
Porto

Porto

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více