Přeskočit na obsah
Porovnat Lechia vs Nantes

Lechia vs Nantes Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lechia vs Nantes: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lechia Lechia Domácí
Nantes Nantes Hosté
Lechia
43.7
P P P R P V V P V R

Posledních 10 Zápasů

Nantes
38.1
P V P P R R R P P P

Vyhrané Kategorie

9

Lechia

3

Remíza

3

Nantes

Radar Výkonnosti

Lechia
Nantes

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

0.7

7 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

-5

-5

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Bobček (3 gólů)
M. Abline (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.4

57.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 65.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.37

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.13

0.95

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.25

Upravená Síla
43.7

Útok: 52.1, Obrana: 45.2, Forma: 31.3

38.1

Útok: 25.1, Obrana: 64.4, Forma: 10.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
4

46-60'

4
3

61-75'

3

76-90+'

Lechia
Nantes
Lechia

Rozbor Síly

43.7

Celkově

Útok 52.1
Obrana 45.2
Forma 31.3
Stálost 49.3
Nantes

Rozbor Síly

38.1

Celkově

Útok 25.1
Obrana 64.4
Forma 10.7
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

52.4 vs 65.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Lechia logo Lechia
P
Widzew (59%)
P
Radomiak (58%)
P
Raków (54%)
R
Piast (53%)
P
Wisła Płock (47%)
V
Kielce (43%)
V
Pogoń (49%)
P
GKS Katowice (64%)
Nantes logo Nantes
P
Lens (76%)
V
Marseille (61%)
P
Rennes (80%)
P
Paris SG (84%)
R
Brest (56%)
R
Auxerre (71%)
R
Metz (48%)
P
Strasbourg (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Widzew V
1 - 3 P
59%
Radomiak V
1 - 3 P
58%
Raków D
1 - 2 P
54%
Piast D
1 - 1 R
53%
Wisła Płock V
0 - 1 P
47%
Kielce D
4 - 2 V
43%
Pogoń D
2 - 1 V
49%
GKS Katowice V
0 - 2 P
64%
Jagiellonia D
3 - 0 V
48%
Arka V
2 - 2 R
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lens V
0 - 1 P
76%
Marseille D
3 - 0 V
61%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Paris SG V
0 - 3 P
84%
Brest D
1 - 1 R
56%
Auxerre V
0 - 0 R
71%
Metz V
0 - 0 R
48%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Angers D
0 - 1 P
47%
Lille V
0 - 1 P
78%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.2 vs 57.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Lechia má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 0.7 Nantes.

Nantes má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.7 Lechia.

Lechia nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Nantes měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Lechia má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.6 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lechia

Lechia

VS
Nantes

Nantes

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více