Přeskočit na obsah
Porovnat Lechia vs Teplice

Lechia vs Teplice Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lechia vs Teplice: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lechia Lechia Domácí
Teplice Teplice Hosté
Lechia
43.7
P P P R P V V P V R

Posledních 10 Zápasů

Teplice
44.4
V V R P P P R R R R

Vyhrané Kategorie

5

Lechia

5

Remíza

5

Teplice

Radar Výkonnosti

Lechia
Teplice

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

20%

2V, 5R, 3P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

0

0

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Bobček (3 gólů)
D. Mareček (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.2

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.4

53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.37

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.13

1.4

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.1

Upravená Síla
43.7

Útok: 52.1, Obrana: 45.2, Forma: 31.3

44.4

Útok: 44.8, Obrana: 58.6, Forma: 20.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
2

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

2
3

61-75'

1
3

76-90+'

4
Lechia
Teplice
Lechia

Rozbor Síly

43.7

Celkově

Útok 52.1
Obrana 45.2
Forma 31.3
Stálost 49.3
Teplice

Rozbor Síly

44.4

Celkově

Útok 44.8
Obrana 58.6
Forma 20.7
Stálost 67.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

52.4 vs 50.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Lechia logo Lechia
P
Widzew (59%)
P
Radomiak (58%)
P
Raków (54%)
R
Piast (53%)
P
Wisła Płock (47%)
V
Kielce (43%)
V
Pogoń (49%)
P
GKS Katowice (64%)
Teplice logo Teplice
V
Zlín (46%)
V
Ostrava (34%)
R
Slovácko (45%)
P
Hradec Kr. (59%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)
R
Plzeň (64%)
R
Liberec (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Widzew V
1 - 3 P
59%
Radomiak V
1 - 3 P
58%
Raków D
1 - 2 P
54%
Piast D
1 - 1 R
53%
Wisła Płock V
0 - 1 P
47%
Kielce D
4 - 2 V
43%
Pogoń D
2 - 1 V
49%
GKS Katowice V
0 - 2 P
64%
Jagiellonia D
3 - 0 V
48%
Arka V
2 - 2 R
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Zlín V
4 - 2 V
46%
Ostrava D
2 - 1 V
34%
Slovácko D
1 - 1 R
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 P
59%
Zlín V
2 - 3 P
46%
Sparta Prague D
0 - 1 P
54%
Plzeň V
2 - 2 R
64%
Liberec V
1 - 1 R
48%
Dukla D
0 - 0 R
46%
Pardubice V
1 - 1 R
62%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.2 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Lechia na průměru 1.5 a Teplice na 1.3 gólů na zápas.

Teplice má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.7 Lechia.

Lechia nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Teplice nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lechia

Lechia

VS
Teplice

Teplice

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více