Přeskočit na obsah
Porovnat Lens vs Monaco

Lens vs Monaco Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lens vs Monaco: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lens Lens Domácí
Monaco Monaco Hosté
Lens
58.8
V R R V V P V P V R

Posledních 10 Zápasů

Monaco
67.7
P V R R P V V V V V

Vyhrané Kategorie

5

Lens

3

Remíza

7

Monaco

Radar Výkonnosti

Lens
Monaco

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
2.3

23 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+8

+8

+5

+5

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
F. Thauvin (5 gólů)
F. Balogun (8 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 14
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
100%

5V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
50.7

Obtížnost Ligy: 77.8, Kvalita Soupeře: 56.0

69.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.4

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.54

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.24

2.08

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.28

Upravená Síla
58.8

Útok: 77.2, Obrana: 50.4, Forma: 50.4

67.7

Útok: 71.6, Obrana: 67.7, Forma: 71.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

1
7

46-60'

5
5

61-75'

6
3

76-90+'

2
Lens
Monaco
Lens

Rozbor Síly

58.8

Celkově

Útok 77.2
Obrana 50.4
Forma 50.4
Stálost 53.2
Monaco

Rozbor Síly

67.7

Celkově

Útok 71.6
Obrana 67.7
Forma 71.6
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

77.8 vs 86.0

Kvalita Soupeře

56.0 vs 64.4

Proti Elitě

0% vs 50%
Lens logo Lens
V
Nantes (51%)
R
Nice (60%)
R
Brest (61%)
V
Toulouse (40%)
V
Toulouse (57%)
P
Lille (78%)
V
Angers (47%)
P
Lorient (69%)
Monaco logo Monaco
P
Lille (73%)
V
Metz (48%)
R
Toulouse (62%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nantes D
1 - 0 V
51%
Nice V
1 - 1 R
60%
Brest V
3 - 3 R
61%
Toulouse D
4 - 1 V
40%
Toulouse D
3 - 2 V
57%
Lille V
0 - 3 P
78%
Angers D
5 - 1 V
47%
Lorient V
1 - 2 P
69%
Metz D
3 - 0 V
43%
Lyon V
2 - 2 R
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lille D
0 - 1 P
73%
Metz V
2 - 1 V
48%
Toulouse V
2 - 2 R
62%
Auxerre D
2 - 2 R
66%
Paris FC V
1 - 4 P
77%
Marseille D
2 - 1 V
61%
Lyon V
2 - 1 V
70%
Brest D
2 - 0 V
56%
Paris SG V
3 - 1 V
84%
Angers D
2 - 0 V
47%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Monaco čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.4) ve srovnání s Lens (SoS: 50.7). To znamená, že statistiky Monaco mají větší váhu.

Lens má útočnou výhodu s 2.3 góly na zápas oproti 1.8 Monaco.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Lens inkasujícím 1.5 a Monaco inkasujícím 1.3 na zápas.

Monaco prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 4 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Lens s 100% domácích výher.

Monaco je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.4 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Monaco má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lens

Lens

VS
Monaco

Monaco

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více