Přeskočit na obsah
Porovnat Lorient vs Napredak

Lorient vs Napredak Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lorient vs Napredak: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lorient Lorient Domácí
Napredak Napredak Hosté
Lorient
51.4
V R P V P R P V R R

Posledních 10 Zápasů

Napredak
25.8
V P P P P P P P R P

Vyhrané Kategorie

13

Lorient

1

Remíza

1

Napredak

Radar Výkonnosti

Lorient
Napredak

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

10%

1V, 1R, 8P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.4

24 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-16

-16

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Dieng (4 gólů)
N. Bogdanovski (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
60.2

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 64.0

41.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 55.5

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.78

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.38

0.82

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.02

Upravená Síla
51.4

Útok: 51.4, Obrana: 69.8, Forma: 33.1

25.8

Útok: 24.4, Obrana: 18.3, Forma: 9.1

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
4

16-30'

31-45'

1
3

46-60'

2
1

61-75'

1
5

76-90+'

3
Lorient
Napredak
Lorient

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 51.4
Obrana 69.8
Forma 33.1
Stálost 57.7
Napredak

Rozbor Síly

25.8

Celkově

Útok 24.4
Obrana 18.3
Forma 9.1
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.9 vs 55.0

Kvalita Soupeře

64.0 vs 55.5

Proti Elitě

20% vs 0%
Lorient logo Lorient
V
Metz (48%)
R
Paris SG (84%)
P
Strasbourg (55%)
V
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
R
Paris FC (72%)
P
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)
Napredak logo Napredak
V
Spartak (33%)
P
Radnički Niš (44%)
P
Javor (56%)
P
FK IMT (58%)
P
TSC (60%)
P
Mladost Lučani (53%)
P
TSC (56%)
P
Vojvodina (68%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metz V
4 - 0 V
48%
Paris SG V
2 - 2 R
84%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Marseille D
2 - 0 V
61%
Lyon V
0 - 2 P
70%
Paris FC D
1 - 1 R
72%
Toulouse V
0 - 1 P
62%
Lens D
2 - 1 V
71%
Lille V
1 - 1 R
78%
Nice D
0 - 0 R
39%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Spartak V
3 - 0 V
33%
Radnički Niš D
0 - 1 P
44%
Javor V
0 - 4 P
56%
FK IMT D
0 - 1 P
58%
TSC V
1 - 4 P
60%
Mladost Lučani V
0 - 2 P
53%
TSC D
1 - 2 P
56%
Vojvodina V
1 - 4 P
68%
OFK D
2 - 2 R
53%
Red Star V
0 - 4 P
74%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Lorient čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 60.2) ve srovnání s Napredak (SoS: 41.4). To znamená, že statistiky Lorient mají větší váhu.

Lorient má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.8 Napredak.

V obraně je Lorient výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Napredak inkasuje 2.4 na zápas.

Lorient měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Lorient se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (51.4 vs 25.8) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lorient

Lorient

VS
Napredak

Napredak

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více