Přeskočit na obsah
Porovnat Mainz 05 vs Başakşehir

Mainz 05 vs Başakşehir Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Mainz 05 vs Başakşehir: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Mainz 05 Mainz 05 Domácí
Başakşehir Başakşehir Hosté
Mainz 05
55.4
P V P R P P V V V V

Posledních 10 Zápasů

Başakşehir
57.0
V P V R V R R P V V

Vyhrané Kategorie

4

Mainz 05

3

Remíza

8

Başakşehir

Radar Výkonnosti

Mainz 05
Başakşehir

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

50%

5V, 3R, 2P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+8

+8

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Tietz (3 gólů)
E. Shomurodov (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
69.0

Obtížnost Ligy: 87.1, Kvalita Soupeře: 61.8

49.4

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.9

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.84

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.34

1.91

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.31

Upravená Síla
55.4

Útok: 59.5, Obrana: 55.5, Forma: 59.5

57.0

Útok: 53.0, Obrana: 72.9, Forma: 49.7

Analýza Času Gólů

5

0-15'

4
2

16-30'

1
1

31-45'

4
3

46-60'

1

61-75'

2
4

76-90+'

4
Mainz 05
Başakşehir
Mainz 05

Rozbor Síly

55.4

Celkově

Útok 59.5
Obrana 55.5
Forma 59.5
Stálost 38.8
Başakşehir

Rozbor Síly

57.0

Celkově

Útok 53.0
Obrana 72.9
Forma 49.7
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

87.1 vs 72.0

Kvalita Soupeře

61.8 vs 58.9

Proti Elitě

50% vs 0%
Mainz 05 logo Mainz 05
P
Union Berlin (52%)
V
St. Pauli (55%)
P
Bayern Munich (81%)
R
M'gladbach (68%)
P
Strasbourg (57%)
P
Freiburg (67%)
V
Strasbourg (52%)
V
Hoffenheim (70%)
Başakşehir logo Başakşehir
V
Samsunspor (62%)
P
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
R
Trabzonspor (74%)
V
Gençlerbirliği (45%)
R
Kocaelispor (51%)
R
Antalyaspor (43%)
P
Galatasaray (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Union Berlin D
1 - 3 P
52%
St. Pauli V
2 - 1 V
55%
Bayern Munich D
3 - 4 P
81%
M'gladbach V
1 - 1 R
68%
Strasbourg V
0 - 4 P
57%
Freiburg D
0 - 1 P
67%
Strasbourg D
2 - 0 V
52%
Hoffenheim V
2 - 1 V
70%
Frankfurt D
2 - 1 V
62%
Olomouc D
2 - 0 V
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Samsunspor D
3 - 0 V
62%
Fenerbahçe V
1 - 3 P
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 V
52%
Trabzonspor V
1 - 1 R
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 V
45%
Kocaelispor V
0 - 0 R
51%
Antalyaspor D
0 - 0 R
43%
Galatasaray V
0 - 3 P
69%
Göztepe D
2 - 1 V
59%
Konyaspor D
2 - 0 V
61%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Mainz 05 čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.0) ve srovnání s Başakşehir (SoS: 49.4). To znamená, že statistiky Mainz 05 mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Mainz 05 na průměru 1.5 a Başakşehir na 1.6 gólů na zápas.

V obraně je Başakşehir výrazně lepší, inkasuje pouze 0.8 gólů na zápas s 6 čistými konty, zatímco Mainz 05 inkasuje 1.6 na zápas.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Başakşehir s 83% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Mainz 05

Mainz 05

VS
Başakşehir

Başakşehir

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více