Přeskočit na obsah
Porovnat Mainz 05 vs NEC

Mainz 05 vs NEC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Mainz 05 vs NEC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Mainz 05 Mainz 05 Domácí
NEC NEC Hosté
Mainz 05
55.4
P V P R P P V V V V

Posledních 10 Zápasů

NEC
56.6
P R R R V R V V P R

Vyhrané Kategorie

5

Mainz 05

3

Remíza

7

NEC

Radar Výkonnosti

Mainz 05
NEC

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

30%

3V, 5R, 2P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+4

+4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Tietz (3 gólů)
B. Linssen (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
69.0

Obtížnost Ligy: 87.1, Kvalita Soupeře: 61.8

67.5

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 65.7

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.84

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.34

2.04

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.34

Upravená Síla
55.4

Útok: 59.5, Obrana: 55.5, Forma: 59.5

56.6

Útok: 66.6, Obrana: 66.6, Forma: 35.2

Analýza Času Gólů

5

0-15'

2

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

3

61-75'

3
4

76-90+'

4
Mainz 05
NEC
Mainz 05

Rozbor Síly

55.4

Celkově

Útok 59.5
Obrana 55.5
Forma 59.5
Stálost 38.8
NEC

Rozbor Síly

56.6

Celkově

Útok 66.6
Obrana 66.6
Forma 35.2
Stálost 62.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

87.1 vs 80.0

Kvalita Soupeře

61.8 vs 65.7

Proti Elitě

50% vs 50%
Mainz 05 logo Mainz 05
P
Union Berlin (52%)
V
St. Pauli (55%)
P
Bayern Munich (81%)
R
M'gladbach (68%)
P
Strasbourg (57%)
P
Freiburg (67%)
V
Strasbourg (52%)
V
Hoffenheim (70%)
NEC logo NEC
P
Groningen (66%)
R
Telstar (64%)
R
Twente (81%)
R
Feyenoord (67%)
V
Excelsior (60%)
R
Heerenveen (67%)
V
PSV (80%)
V
Volendam (49%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Union Berlin D
1 - 3 P
52%
St. Pauli V
2 - 1 V
55%
Bayern Munich D
3 - 4 P
81%
M'gladbach V
1 - 1 R
68%
Strasbourg V
0 - 4 P
57%
Freiburg D
0 - 1 P
67%
Strasbourg D
2 - 0 V
52%
Hoffenheim V
2 - 1 V
70%
Frankfurt D
2 - 1 V
62%
Olomouc D
2 - 0 V
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Groningen V
1 - 2 P
66%
Telstar D
1 - 1 R
64%
Twente V
1 - 1 R
81%
Feyenoord D
1 - 1 R
67%
Excelsior V
2 - 0 V
60%
Heerenveen D
2 - 2 R
67%
PSV V
3 - 2 V
80%
Volendam D
3 - 0 V
49%
Fortuna D
2 - 3 P
56%
Ajax V
1 - 1 R
67%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 69.0 vs 67.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Mainz 05 na průměru 1.5 a NEC na 1.7 gólů na zápas.

NEC má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.6 Mainz 05.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Mainz 05

Mainz 05

VS
NEC

NEC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více