Přeskočit na obsah
Porovnat Mallorca vs Como

Mallorca vs Como Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Mallorca vs Como: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Mallorca Mallorca Domácí
Como Como Hosté
Mallorca
58.8
R V P R V V P V R P

Posledních 10 Zápasů

Como
62.2
V R V P P P R V V V

Vyhrané Kategorie

4

Mallorca

4

Remíza

7

Como

Radar Výkonnosti

Mallorca
Como

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+7

+7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
V. Muriqi (6 gólů)
T. Douvikas (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
72.4

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 64.8

63.4

Obtížnost Ligy: 85.5, Kvalita Soupeře: 65.6

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.85

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.45

2.05

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.25

Upravená Síla
58.8

Útok: 57.1, Obrana: 77.5, Forma: 49.0

62.2

Útok: 68.0, Obrana: 71.8, Forma: 56.7

Analýza Času Gólů

0-15'

3
1

16-30'

1
5

31-45'

3
3

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

4
Mallorca
Como
Mallorca

Rozbor Síly

58.8

Celkově

Útok 57.1
Obrana 77.5
Forma 49.0
Stálost 50.5
Como

Rozbor Síly

62.2

Celkově

Útok 68.0
Obrana 71.8
Forma 56.7
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 85.5

Kvalita Soupeře

64.8 vs 65.6

Proti Elitě

50% vs 25%
Mallorca logo Mallorca
R
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
P
Alavés (65%)
R
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
P
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)
Como logo Como
V
Verona (55%)
R
Napoli (74%)
V
Genoa (67%)
P
Inter Milan (66%)
P
Sassuolo (69%)
P
Inter Milan (78%)
R
Udinese (79%)
V
Pisa (40%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Villarreal D
1 - 1 R
73%
Girona V
1 - 0 V
64%
Alavés V
1 - 2 P
65%
Valencia D
1 - 1 R
67%
Rayo D
3 - 0 V
74%
Real Madrid D
2 - 1 V
65%
Elche V
1 - 2 P
66%
Espanyol D
2 - 1 V
50%
Osasuna V
2 - 2 R
63%
Real Sociedad D
0 - 1 P
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Verona V
1 - 0 V
55%
Napoli D
0 - 0 R
74%
Genoa V
2 - 0 V
67%
Inter Milan V
2 - 3 P
66%
Sassuolo V
1 - 2 P
69%
Inter Milan D
3 - 4 P
78%
Udinese V
0 - 0 R
79%
Pisa D
5 - 0 V
40%
Roma D
2 - 1 V
70%
Cagliari V
2 - 1 V
58%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 72.4 vs 63.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Como má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.4 Mallorca.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Mallorca inkasujícím 1.1 a Como inkasujícím 1.1 na zápas.

Como měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Mallorca

Mallorca

VS
Como

Como

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více