Přeskočit na obsah
Porovnat Mallorca vs La Louvière

Mallorca vs La Louvière Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Mallorca vs La Louvière: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Mallorca Mallorca Domácí
La Louvière La Louvière Hosté
Mallorca
58.8
R V P R V V P V R P

Posledních 10 Zápasů

La Louvière
35.9
V P P P P P R V R R

Vyhrané Kategorie

11

Mallorca

4

Remíza

0

La Louvière

Radar Výkonnosti

Mallorca
La Louvière

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-6

-6

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
V. Muriqi (6 gólů)
P. Fall (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
50%

3V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
72.4

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 64.8

44.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 55.6

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.85

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.45

1.47

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.07

Upravená Síla
58.8

Útok: 57.1, Obrana: 77.5, Forma: 49.0

35.9

Útok: 44.1, Obrana: 31.5, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

0-15'

1
1

16-30'

1
5

31-45'

3
3

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

3
Mallorca
La Louvière
Mallorca

Rozbor Síly

58.8

Celkově

Útok 57.1
Obrana 77.5
Forma 49.0
Stálost 50.5
La Louvière

Rozbor Síly

35.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 31.5
Forma 18.9
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 62.4

Kvalita Soupeře

64.8 vs 55.6

Proti Elitě

50% vs 0%
Mallorca logo Mallorca
R
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
P
Alavés (65%)
R
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
P
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
P
Dender (40%)
P
ZW (59%)
P
ZW (54%)
P
Cercle Brugge (63%)
P
Dender (46%)
R
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Villarreal D
1 - 1 R
73%
Girona V
1 - 0 V
64%
Alavés V
1 - 2 P
65%
Valencia D
1 - 1 R
67%
Rayo D
3 - 0 V
74%
Real Madrid D
2 - 1 V
65%
Elche V
1 - 2 P
66%
Espanyol D
2 - 1 V
50%
Osasuna V
2 - 2 R
63%
Real Sociedad D
0 - 1 P
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 V
46%
Dender V
1 - 2 P
40%
ZW V
0 - 4 P
59%
ZW D
0 - 2 P
54%
Cercle Brugge V
0 - 3 P
63%
Dender D
0 - 1 P
46%
Genk D
5 - 5 R
61%
Cercle Brugge V
3 - 1 V
63%
Antwerp D
0 - 0 R
52%
Standard V
1 - 1 R
72%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Mallorca čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.4) ve srovnání s La Louvière (SoS: 44.4). To znamená, že statistiky Mallorca mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Mallorca na průměru 1.4 a La Louvière na 1.4 gólů na zápas.

V obraně je Mallorca výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco La Louvière inkasuje 2.0 na zápas.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Mallorca se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (58.8 vs 35.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Mallorca

Mallorca

VS
La Louvière

La Louvière

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více