Přeskočit na obsah
Porovnat Marseille vs Slavia Prague

Marseille vs Slavia Prague Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Marseille vs Slavia Prague: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Marseille Marseille Domácí
Slavia Prague Slavia Prague Hosté
Marseille
45.3
V P R P V P P V V R

Posledních 10 Zápasů

Slavia Prague
73.7
V V V P R V V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Marseille

2

Remíza

12

Slavia Prague

Radar Výkonnosti

Marseille
Slavia Prague

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

80%

8V, 1R, 1P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

+11

+11

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Greenwood (3 gólů)
T. Chorý (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.7

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 59.9

53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.17

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.07

1.86

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
45.3

Útok: 38.0, Obrana: 58.8, Forma: 41.5

73.7

Útok: 65.5, Obrana: 75.8, Forma: 82.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

6
1

61-75'

1
3

76-90+'

4
Marseille
Slavia Prague
Marseille

Rozbor Síly

45.3

Celkově

Útok 38.0
Obrana 58.8
Forma 41.5
Stálost 44.8
Slavia Prague

Rozbor Síly

73.7

Celkově

Útok 65.5
Obrana 75.8
Forma 82.7
Stálost 68.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.9 vs 58.0

Kvalita Soupeře

59.9 vs 50.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Marseille logo Marseille
V
Le Havre (58%)
P
Nantes (56%)
R
Nice (55%)
P
Lorient (69%)
V
Metz (43%)
P
Monaco (77%)
P
Lille (73%)
V
Auxerre (66%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
P
Hradec Kr. (64%)
R
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Le Havre V
1 - 0 V
58%
Nantes V
0 - 3 P
56%
Nice D
1 - 1 R
55%
Lorient V
0 - 2 P
69%
Metz D
3 - 1 V
43%
Monaco V
1 - 2 P
77%
Lille D
1 - 2 P
73%
Auxerre D
1 - 0 V
66%
Toulouse V
1 - 0 V
62%
Toulouse D
2 - 2 R
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc D
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 P
64%
Plzeň D
0 - 0 R
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague D
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.7 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Slavia Prague má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.1 Marseille.

Slavia Prague má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.3 Marseille.

Slavia Prague nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Slavia Prague s 80% domácích výher.

Slavia Prague je silný tým venku s 80% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Slavia Prague se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (73.7 vs 45.3) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Marseille

Marseille

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více