Přeskočit na obsah
Porovnat Marseille vs Sturm

Marseille vs Sturm Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Marseille vs Sturm: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Marseille Marseille Domácí
Sturm Sturm Hosté
Marseille
45.3
V P R P V P P V V R

Posledních 10 Zápasů

Sturm
59.4
V R R R R R V R V V

Vyhrané Kategorie

3

Marseille

4

Remíza

8

Sturm

Radar Výkonnosti

Marseille
Sturm

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

40%

4V, 6R, 0P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

+9

+9

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Greenwood (3 gólů)
O. Kiteishvili (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.7

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 59.9

52.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 51.0

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.17

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.07

1.71

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.09

Upravená Síla
45.3

Útok: 38.0, Obrana: 58.8, Forma: 41.5

59.4

Útok: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

5
1

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

6
1

61-75'

1
3

76-90+'

5
Marseille
Sturm
Marseille

Rozbor Síly

45.3

Celkově

Útok 38.0
Obrana 58.8
Forma 41.5
Stálost 44.8
Sturm

Rozbor Síly

59.4

Celkově

Útok 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Stálost 71.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

81.9 vs 55.0

Kvalita Soupeře

59.9 vs 51.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Marseille logo Marseille
V
Le Havre (58%)
P
Nantes (56%)
R
Nice (55%)
P
Lorient (69%)
V
Metz (43%)
P
Monaco (77%)
P
Lille (73%)
V
Auxerre (66%)
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
R
RB Salzburg (51%)
R
Rakousko (48%)
R
LASK (64%)
R
LASK (69%)
R
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
R
RB Salzburg (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Le Havre V
1 - 0 V
58%
Nantes V
0 - 3 P
56%
Nice D
1 - 1 R
55%
Lorient V
0 - 2 P
69%
Metz D
3 - 1 V
43%
Monaco V
1 - 2 P
77%
Lille D
1 - 2 P
73%
Auxerre D
1 - 0 V
66%
Toulouse V
1 - 0 V
62%
Toulouse D
2 - 2 R
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hartberg V
4 - 2 V
44%
RB Salzburg V
1 - 1 R
51%
Rakousko D
1 - 1 R
48%
LASK D
1 - 1 R
64%
LASK V
1 - 1 R
69%
Hartberg D
0 - 0 R
39%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
RB Salzburg D
1 - 1 R
46%
Rakousko V
5 - 2 V
53%
Altach D
2 - 0 V
43%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.7 vs 52.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Sturm má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.1 Marseille.

Sturm má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.3 Marseille.

Sturm nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Sturm je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Sturm má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Marseille

Marseille

VS
Sturm

Sturm

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více