Přeskočit na obsah
Porovnat Metz vs Nacional

Metz vs Nacional Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Metz vs Nacional: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Metz Metz Domácí
Nacional Nacional Hosté
Metz
30.1
P P R P P R R P P P

Posledních 10 Zápasů

Nacional
40.8
P P V V P V P P R P

Vyhrané Kategorie

5

Metz

2

Remíza

8

Nacional

Radar Výkonnosti

Metz
Nacional

Statistické Srovnání

Procento Výher
0%

0V, 3R, 7P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.4

24 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-14

-14

-3

-3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
G. Kvilitaia (2 gólů)
J. Ramírez (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
0%

0V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
57.2

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 65.2

53.1

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.5

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.27

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.27

0.96

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.16

Upravená Síla
30.1

Útok: 35.7, Obrana: 21.4, Forma: 0.0

40.8

Útok: 27.5, Obrana: 65.3, Forma: 30.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

Metz
Nacional
Metz

Rozbor Síly

30.1

Celkově

Útok 35.7
Obrana 21.4
Forma 0.0
Stálost 93.7
Nacional

Rozbor Síly

40.8

Celkově

Útok 27.5
Obrana 65.3
Forma 30.9
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

65.2 vs 61.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Metz logo Metz
P
Lorient (64%)
P
Monaco (72%)
R
Le Havre (58%)
P
Paris FC (72%)
P
Marseille (66%)
R
Nantes (51%)
R
Rennes (80%)
P
Toulouse (57%)
Nacional logo Nacional
P
Santa Clara (71%)
P
AVS (59%)
V
Tondela (57%)
V
Alverca (59%)
P
Benfica (80%)
V
Estrela (49%)
P
Famalicão (74%)
P
Estoril (47%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lorient D
0 - 4 P
64%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Le Havre V
4 - 4 R
58%
Paris FC D
1 - 3 P
72%
Marseille V
1 - 3 P
66%
Nantes D
0 - 0 R
51%
Rennes V
0 - 0 R
80%
Toulouse D
3 - 4 P
57%
Lens V
0 - 3 P
76%
Brest D
0 - 1 P
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Santa Clara V
0 - 2 P
71%
AVS D
1 - 2 P
59%
Tondela V
2 - 0 V
57%
Alverca D
1 - 0 V
59%
Benfica V
0 - 2 P
80%
Estrela D
2 - 0 V
49%
Famalicão V
0 - 1 P
74%
Estoril D
0 - 1 P
47%
Moreirense V
1 - 1 R
55%
Braga D
1 - 2 P
64%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 57.2 vs 53.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Metz na průměru 1.0 a Nacional na 0.8 gólů na zápas.

V obraně je Nacional výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Metz inkasuje 2.4 na zápas.

Metz měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Nacional měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Nacional má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 10.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Metz

Metz

VS
Nacional

Nacional

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více