Přeskočit na obsah
Porovnat Midtjylland vs Jagiellonia

Midtjylland vs Jagiellonia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Midtjylland vs Jagiellonia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Midtjylland Midtjylland Domácí
Jagiellonia Jagiellonia Hosté
Midtjylland
43.7
R R R V V V R R P P

Posledních 10 Zápasů

Jagiellonia
45.0
V P V R R P V P P R

Vyhrané Kategorie

4

Midtjylland

5

Remíza

6

Jagiellonia

Radar Výkonnosti

Midtjylland
Jagiellonia

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 5R, 2P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-1

-1

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Erlić (2 gólů)
A. Pululu (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

29%

2V / 7 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Obtížnost Programu
42.6

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 55.5

54.4

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.7

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.36

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.06

1.23

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: +0.17

Upravená Síla
43.7

Útok: 40.1, Obrana: 55.6, Forma: 27.8

45.0

Útok: 48.7, Obrana: 52.2, Forma: 31.3

Analýza Času Gólů

1

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

3
4

46-60'

2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Midtjylland
Jagiellonia
Midtjylland

Rozbor Síly

43.7

Celkově

Útok 40.1
Obrana 55.6
Forma 27.8
Stálost 62.8
Jagiellonia

Rozbor Síly

45.0

Celkově

Útok 48.7
Obrana 52.2
Forma 31.3
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

55.5 vs 52.7

Proti Elitě

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
R
Nordsjælland (60%)
R
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Sønderjyske (48%)
V
AGF (57%)
V
Brøndby (49%)
R
Sønderjyske (43%)
R
Viborg (55%)
Jagiellonia logo Jagiellonia
V
Pogoń (49%)
P
Górnik (53%)
V
Arka (49%)
R
Kielce (48%)
R
Lech (64%)
P
Wisła Płock (42%)
V
GKS Katowice (59%)
P
Piast (53%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nordsjælland V
0 - 0 R
60%
Viborg D
3 - 3 R
50%
AGF V
0 - 0 R
62%
Sønderjyske V
2 - 1 V
48%
AGF D
2 - 1 V
57%
Brøndby V
2 - 1 V
49%
Sønderjyske D
2 - 2 R
43%
Viborg V
1 - 1 R
55%
Nottm Forest D
1 - 2 P
76%
Nordsjælland D
0 - 1 P
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pogoń D
3 - 2 V
49%
Górnik D
1 - 2 P
53%
Arka V
3 - 0 V
49%
Kielce V
1 - 1 R
48%
Lech D
0 - 0 R
64%
Wisła Płock D
1 - 2 P
42%
GKS Katowice D
2 - 1 V
59%
Piast D
1 - 2 P
53%
Lechia V
0 - 3 P
51%
Legia D
2 - 2 R
59%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Jagiellonia čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 54.4) ve srovnání s Midtjylland (SoS: 42.6). To znamená, že statistiky Jagiellonia mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Midtjylland na průměru 1.3 a Jagiellonia na 1.4 gólů na zápas.

Midtjylland má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Jagiellonia.

Jagiellonia nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Midtjylland

Midtjylland

VS
Jagiellonia

Jagiellonia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více