Přeskočit na obsah
Porovnat Moreirense vs Veres Rivne

Moreirense vs Veres Rivne Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Moreirense vs Veres Rivne: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Moreirense Moreirense Domácí
Veres Rivne Veres Rivne Hosté
Moreirense
35.6
P V P V R P P P R R

Posledních 10 Zápasů

Veres Rivne
42.7
P R R P V P V R P R

Vyhrané Kategorie

3

Moreirense

3

Remíza

9

Veres Rivne

Radar Výkonnosti

Moreirense
Veres Rivne

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

20%

2V, 4R, 4P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

-4

-4

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Alan (3 gólů)
I. Kharatin (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
52.8

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.7

63.0

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.0

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.98

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.18

1.36

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.36

Upravená Síla
35.6

Útok: 27.4, Obrana: 48.0, Forma: 20.6

42.7

Útok: 37.7, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

2
1

76-90+'

3
Moreirense
Veres Rivne
Moreirense

Rozbor Síly

35.6

Celkově

Útok 27.4
Obrana 48.0
Forma 20.6
Stálost 61.3
Veres Rivne

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 37.7
Obrana 60.3
Forma 22.6
Stálost 64.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

60.7 vs 68.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
P
Tondela (57%)
V
Estrela (49%)
P
Benfica (80%)
V
Estoril (47%)
R
Famalicão (74%)
P
Braga (64%)
P
Arouca (57%)
P
Porto (74%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
P
Kryvbas KR (71%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (74%)
P
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
P
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
R
Polissya (82%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Tondela V
0 - 2 P
57%
Estrela D
3 - 2 V
49%
Benfica V
1 - 4 P
80%
Estoril D
1 - 0 V
47%
Famalicão V
1 - 1 R
74%
Braga D
0 - 1 P
64%
Arouca D
0 - 1 P
57%
Porto V
0 - 3 P
74%
Nacional D
1 - 1 R
52%
Casa Pia V
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 P
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 R
49%
Epitsentr D
3 - 3 R
74%
Zorya V
0 - 2 P
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 P
79%
Obolon D
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 R
82%
Kolos D
0 - 1 P
78%
Kudrivka V
0 - 0 R
60%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Veres Rivne čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 63.0) ve srovnání s Moreirense (SoS: 52.8). To znamená, že statistiky Veres Rivne mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Moreirense na průměru 0.8 a Veres Rivne na 1.0 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Moreirense inkasujícím 1.6 a Veres Rivne inkasujícím 1.4 na zápas.

Moreirense měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Veres Rivne měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Veres Rivne má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Moreirense

Moreirense

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více