Přeskočit na obsah
Porovnat NAC vs Leverkusen

NAC vs Leverkusen Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte NAC vs Leverkusen: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

NAC NAC Domácí
Leverkusen Leverkusen Hosté
NAC
33.2
V P P R R P P R P V

Posledních 10 Zápasů

Leverkusen
55.6
P V V P P V V R P R

Vyhrané Kategorie

1

NAC

2

Remíza

12

Leverkusen

Radar Výkonnosti

NAC
Leverkusen

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

+1

+1

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Nassoh (2 gólů)
P. Schick (9 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.8

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 62.3

69.1

Obtížnost Ligy: 87.0, Kvalita Soupeře: 69.5

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.91

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.11

2.38

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.48

Upravená Síla
33.2

Útok: 27.7, Obrana: 38.1, Forma: 20.8

55.6

Útok: 75.4, Obrana: 47.6, Forma: 47.6

Analýza Času Gólů

0-15'

3
1

16-30'

3
2

31-45'

5
1

46-60'

2
2

61-75'

2
2

76-90+'

4
NAC
Leverkusen
NAC

Rozbor Síly

33.2

Celkově

Útok 27.7
Obrana 38.1
Forma 20.8
Stálost 61.3
Leverkusen

Rozbor Síly

55.6

Celkově

Útok 75.4
Obrana 47.6
Forma 47.6
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 87.0

Kvalita Soupeře

62.3 vs 69.5

Proti Elitě

0% vs 40%
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)
Leverkusen logo Leverkusen
P
Stuttgart (75%)
V
Leipzig (79%)
V
Köln (62%)
P
Bayern Munich (62%)
P
Augsburg (66%)
V
Dortmund (76%)
V
Wolfsburg (50%)
R
Heidenheim (67%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Heerenveen D
2 - 0 V
67%
Utrecht V
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna V
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle V
1 - 2 P
59%
Go Ahead V
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar V
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 V
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Stuttgart V
1 - 3 P
75%
Leipzig D
4 - 1 V
79%
Köln V
2 - 1 V
62%
Bayern Munich D
0 - 2 P
62%
Augsburg D
1 - 2 P
66%
Dortmund V
1 - 0 V
76%
Wolfsburg D
6 - 3 V
50%
Heidenheim V
3 - 3 R
67%
Arsenal V
0 - 2 P
77%
Bayern Munich D
1 - 1 R
81%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Leverkusen čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.1) ve srovnání s NAC (SoS: 53.8). To znamená, že statistiky Leverkusen mají větší váhu.

Útok Leverkusen je na jiné úrovni, s průměrem 1.9 gólů na zápas a P. Schick v čele s 9 góly. NAC dává pouze 0.8 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s NAC inkasujícím 1.9 a Leverkusen inkasujícím 1.8 na zápas.

Leverkusen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Leverkusen se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.6 vs 33.2) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

NAC

NAC

VS
Leverkusen

Leverkusen

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více