Přeskočit na obsah
Porovnat NAC vs Panserraikos

NAC vs Panserraikos Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte NAC vs Panserraikos: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

NAC NAC Domácí
Panserraikos Panserraikos Hosté
NAC
33.2
V P P R R P P R P V

Posledních 10 Zápasů

Panserraikos
42.7
P P R V P V R V R R

Vyhrané Kategorie

3

NAC

5

Remíza

7

Panserraikos

Radar Výkonnosti

NAC
Panserraikos

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

-3

-3

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Nassoh (2 gólů)
M. Tsaousis (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.8

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 62.3

53.6

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 52.0

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.91

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.11

0.81

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
33.2

Útok: 27.7, Obrana: 38.1, Forma: 20.8

42.7

Útok: 27.6, Obrana: 65.6, Forma: 31.1

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

3
2

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

2

76-90+'

1
NAC
Panserraikos
NAC

Rozbor Síly

33.2

Celkově

Útok 27.7
Obrana 38.1
Forma 20.8
Stálost 61.3
Panserraikos

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 27.6
Obrana 65.6
Forma 31.1
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 56.0

Kvalita Soupeře

62.3 vs 52.0

Proti Elitě

0% vs 0%
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Heerenveen D
2 - 0 V
67%
Utrecht V
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna V
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle V
1 - 2 P
59%
Go Ahead V
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar V
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 V
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Asteras V
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa V
1 - 0 V
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos V
3 - 2 V
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.8 vs 53.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s NAC na průměru 0.8 a Panserraikos na 0.8 gólů na zápas.

Panserraikos má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.9 NAC.

Panserraikos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Panserraikos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.3 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Panserraikos má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.5 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

NAC

NAC

VS
Panserraikos

Panserraikos

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více