Přeskočit na obsah
Porovnat Nacional vs SK Poltava

Nacional vs SK Poltava Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nacional vs SK Poltava: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nacional Nacional Domácí
SK Poltava SK Poltava Hosté
Nacional
40.8
P P V V P V P P R P

Posledních 10 Zápasů

SK Poltava
23.0
P R P R P R P P P P

Vyhrané Kategorie

10

Nacional

3

Remíza

2

SK Poltava

Radar Výkonnosti

Nacional
SK Poltava

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 1R, 6P

0%

0V, 3R, 7P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

0.7

7 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.9

29 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-22

-22

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Ramírez (3 gólů)
V. Sad (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
53.1

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.5

64.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 71.1

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 7 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.96

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.16

0.94

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.24

Upravená Síla
40.8

Útok: 27.5, Obrana: 65.3, Forma: 30.9

23.0

Útok: 26.6, Obrana: 3.8, Forma: 0.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

2
3

61-75'

1

76-90+'

Nacional
SK Poltava
Nacional

Rozbor Síly

40.8

Celkově

Útok 27.5
Obrana 65.3
Forma 30.9
Stálost 46.0
SK Poltava

Rozbor Síly

23.0

Celkově

Útok 26.6
Obrana 3.8
Forma 0.0
Stálost 93.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

61.5 vs 71.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Nacional logo Nacional
P
Santa Clara (71%)
P
AVS (59%)
V
Tondela (57%)
V
Alverca (59%)
P
Benfica (80%)
V
Estrela (49%)
P
Famalicão (74%)
P
Estoril (47%)
SK Poltava logo SK Poltava
P
Shakhtar D (78%)
R
Kryvbas KR (71%)
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Polissya (77%)
R
Oleksandria (44%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Karpaty Lviv (81%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Santa Clara V
0 - 2 P
71%
AVS D
1 - 2 P
59%
Tondela V
2 - 0 V
57%
Alverca D
1 - 0 V
59%
Benfica V
0 - 2 P
80%
Estrela D
2 - 0 V
49%
Famalicão V
0 - 1 P
74%
Estoril D
0 - 1 P
47%
Moreirense V
1 - 1 R
55%
Braga D
1 - 2 P
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Shakhtar D D
0 - 4 P
78%
Kryvbas KR D
3 - 3 R
71%
Kolos V
0 - 2 P
83%
Obolon V
1 - 1 R
63%
Polissya D
0 - 4 P
77%
Oleksandria D
3 - 3 R
44%
Metalist 1925 V
0 - 2 P
79%
Karpaty Lviv D
0 - 4 P
81%
Zorya V
0 - 4 P
80%
Kudrivka D
0 - 2 P
55%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

SK Poltava čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.1) ve srovnání s Nacional (SoS: 53.1). To znamená, že statistiky SK Poltava mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Nacional na průměru 0.8 a SK Poltava na 0.7 gólů na zápas.

V obraně je Nacional výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco SK Poltava inkasuje 2.9 na zápas.

Nacional měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

SK Poltava měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 7 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Nacional se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (40.8 vs 23.0) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nacional

Nacional

VS
SK Poltava

SK Poltava

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více