Přeskočit na obsah
Porovnat Nacional vs Slaven

Nacional vs Slaven Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nacional vs Slaven: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nacional Nacional Domácí
Slaven Slaven Hosté
Nacional
40.8
P P V V P V P P R P

Posledních 10 Zápasů

Slaven
31.9
V P R P R P P R P R

Vyhrané Kategorie

8

Nacional

3

Remíza

4

Slaven

Radar Výkonnosti

Nacional
Slaven

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 1R, 6P

10%

1V, 4R, 5P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-7

-7

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Ramírez (3 gólů)
M. Dabro (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.1

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.5

35.1

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 48.8

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.96

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.16

1.04

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.16

Upravená Síla
40.8

Útok: 27.5, Obrana: 65.3, Forma: 30.9

31.9

Útok: 34.0, Obrana: 31.2, Forma: 8.5

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

5
1

46-60'

3
3

61-75'

2

76-90+'

1
Nacional
Slaven
Nacional

Rozbor Síly

40.8

Celkově

Útok 27.5
Obrana 65.3
Forma 30.9
Stálost 46.0
Slaven

Rozbor Síly

31.9

Celkově

Útok 34.0
Obrana 31.2
Forma 8.5
Stálost 75.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

61.5 vs 48.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Nacional logo Nacional
P
Santa Clara (71%)
P
AVS (59%)
V
Tondela (57%)
V
Alverca (59%)
P
Benfica (80%)
V
Estrela (49%)
P
Famalicão (74%)
P
Estoril (47%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
R
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
P
Rijeka (44%)
R
Osijek (40%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Santa Clara V
0 - 2 P
71%
AVS D
1 - 2 P
59%
Tondela V
2 - 0 V
57%
Alverca D
1 - 0 V
59%
Benfica V
0 - 2 P
80%
Estrela D
2 - 0 V
49%
Famalicão V
0 - 1 P
74%
Estoril D
0 - 1 P
47%
Moreirense V
1 - 1 R
55%
Braga D
1 - 2 P
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gorica D
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 P
46%
Vukovar D
2 - 2 R
32%
Lokomotiva V
1 - 2 P
49%
Hajduk D
2 - 2 R
53%
Varaždin V
1 - 2 P
54%
Rijeka D
0 - 2 P
44%
Osijek D
0 - 0 R
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 P
76%
Gorica V
2 - 2 R
50%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Nacional čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.1) ve srovnání s Slaven (SoS: 35.1). To znamená, že statistiky Nacional mají větší váhu.

Slaven má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Nacional.

Nacional má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.9 Slaven.

Nacional měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Nacional má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nacional

Nacional

VS
Slaven

Slaven

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více