Přeskočit na obsah
Porovnat Nantes vs Lausanne

Nantes vs Lausanne Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nantes vs Lausanne: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nantes Nantes Domácí
Lausanne Lausanne Hosté
Nantes
38.1
P V P P R R R P P P

Posledních 10 Zápasů

Lausanne
33.3
P P P V P V P P V V

Vyhrané Kategorie

5

Nantes

2

Remíza

8

Lausanne

Radar Výkonnosti

Nantes
Lausanne

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
-5

-5

-8

-8

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Abline (2 gólů)
Omar Janneh (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 6 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
57.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 65.6

36.8

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 49.0

Proti Elitě
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.95

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.25

1.05

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
38.1

Útok: 25.1, Obrana: 64.4, Forma: 10.7

33.3

Útok: 34.7, Obrana: 28.9, Forma: 34.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

3

61-75'

2

76-90+'

1
Nantes
Lausanne
Nantes

Rozbor Síly

38.1

Celkově

Útok 25.1
Obrana 64.4
Forma 10.7
Stálost 74.8
Lausanne

Rozbor Síly

33.3

Celkově

Útok 34.7
Obrana 28.9
Forma 34.7
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

65.6 vs 49.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
P
Lens (76%)
V
Marseille (61%)
P
Rennes (80%)
P
Paris SG (84%)
R
Brest (56%)
R
Auxerre (71%)
R
Metz (48%)
P
Strasbourg (55%)
Lausanne logo Lausanne
P
Servette (70%)
P
Winterthur (46%)
P
Luzern (56%)
V
Zürich (37%)
P
Sion (66%)
V
Winterthur (38%)
P
Luzern (57%)
P
Young Boys (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lens V
0 - 1 P
76%
Marseille D
3 - 0 V
61%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Paris SG V
0 - 3 P
84%
Brest D
1 - 1 R
56%
Auxerre V
0 - 0 R
71%
Metz V
0 - 0 R
48%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Angers D
0 - 1 P
47%
Lille V
0 - 1 P
78%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Servette V
0 - 2 P
70%
Winterthur V
1 - 2 P
46%
Luzern D
1 - 3 P
56%
Zürich D
3 - 0 V
37%
Sion V
0 - 3 P
66%
Winterthur D
2 - 1 V
38%
Luzern V
0 - 4 P
57%
Young Boys D
0 - 2 P
50%
GC Zürich V
3 - 2 V
32%
Zürich V
2 - 1 V
38%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Nantes čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 57.4) ve srovnání s Lausanne (SoS: 36.8). To znamená, že statistiky Nantes mají větší váhu.

Lausanne má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.7 Nantes.

V obraně je Nantes výrazně lepší, inkasuje pouze 1.2 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Lausanne inkasuje 2.0 na zápas.

Nantes měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nantes

Nantes

VS
Lausanne

Lausanne

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více