Přeskočit na obsah
Porovnat Nieciecza vs Hoffenheim

Nieciecza vs Hoffenheim Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nieciecza vs Hoffenheim: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nieciecza Nieciecza Domácí
Hoffenheim Hoffenheim Hosté
Nieciecza
33.8
P P V P P V P P P R

Posledních 10 Zápasů

Hoffenheim
51.5
V R V V R P P R V P

Vyhrané Kategorie

1

Nieciecza

2

Remíza

12

Hoffenheim

Radar Výkonnosti

Nieciecza
Hoffenheim

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 1R, 7P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

-2

-2

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Zapolnik (3 gólů)
A. Kramarić (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
56.1

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.5

65.5

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.3

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.99

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.11

2.05

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
33.8

Útok: 38.9, Obrana: 28.3, Forma: 21.2

51.5

Útok: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
1

16-30'

5
2

31-45'

4
2

46-60'

3
3

61-75'

2

76-90+'

3
Nieciecza
Hoffenheim
Nieciecza

Rozbor Síly

33.8

Celkově

Útok 38.9
Obrana 28.3
Forma 21.2
Stálost 57.7
Hoffenheim

Rozbor Síly

51.5

Celkově

Útok 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

55.5 vs 65.3

Proti Elitě

0% vs 25%
Nieciecza logo Nieciecza
P
Legia (59%)
P
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
P
Wisła Płock (42%)
P
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
P
Lech (69%)
P
Motor (54%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
R
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
R
Augsburg (71%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Leipzig (84%)
R
Wolfsburg (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Legia D
0 - 1 P
59%
GKS Katowice V
1 - 5 P
64%
Zagłębie V
2 - 1 V
54%
Wisła Płock D
1 - 3 P
42%
Widzew V
0 - 1 P
59%
Piast D
3 - 2 V
53%
Lech V
1 - 4 P
69%
Motor D
1 - 2 P
54%
Kielce V
1 - 2 P
48%
Radomiak D
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Bremen D
1 - 0 V
62%
Stuttgart D
3 - 3 R
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund D
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 R
71%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Leipzig V
0 - 5 P
84%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli D
0 - 1 P
50%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.1 vs 65.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Hoffenheim má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.1 Nieciecza.

Hoffenheim má obrannou výhodu, inkasuje 1.8 na zápas oproti 2.2 Nieciecza.

Nieciecza nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Hoffenheim měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.4 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Hoffenheim se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (51.5 vs 33.8) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nieciecza

Nieciecza

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více