Přeskočit na obsah
Porovnat Nieciecza vs Istra

Nieciecza vs Istra Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nieciecza vs Istra: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nieciecza Nieciecza Domácí
Istra Istra Hosté
Nieciecza
33.8
P P V P P V P P P R

Posledních 10 Zápasů

Istra
35.8
V V P P P P P V V P

Vyhrané Kategorie

5

Nieciecza

2

Remíza

8

Istra

Radar Výkonnosti

Nieciecza
Istra

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 1R, 7P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

-3

-3

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Zapolnik (3 gólů)
S. Prevljak (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
56.1

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.5

34.5

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.2

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.99

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.11

0.93

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
33.8

Útok: 38.9, Obrana: 28.3, Forma: 21.2

35.8

Útok: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

Analýza Času Gólů

1

0-15'

3
1

16-30'

2
2

31-45'

1
2

46-60'

3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Nieciecza
Istra
Nieciecza

Rozbor Síly

33.8

Celkově

Útok 38.9
Obrana 28.3
Forma 21.2
Stálost 57.7
Istra

Rozbor Síly

35.8

Celkově

Útok 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

55.5 vs 47.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
P
Legia (59%)
P
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
P
Wisła Płock (42%)
P
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
P
Lech (69%)
P
Motor (54%)
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Legia D
0 - 1 P
59%
GKS Katowice V
1 - 5 P
64%
Zagłębie V
2 - 1 V
54%
Wisła Płock D
1 - 3 P
42%
Widzew V
0 - 1 P
59%
Piast D
3 - 2 V
53%
Lech V
1 - 4 P
69%
Motor D
1 - 2 P
54%
Kielce V
1 - 2 P
48%
Radomiak D
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven D
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva V
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Nieciecza čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 56.1) ve srovnání s Istra (SoS: 34.5). To znamená, že statistiky Nieciecza mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Nieciecza na průměru 1.1 a Istra na 1.0 gólů na zápas.

V obraně je Istra výrazně lepší, inkasuje pouze 1.3 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Nieciecza inkasuje 2.2 na zápas.

Nieciecza nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nieciecza

Nieciecza

VS
Istra

Istra

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více