Přeskočit na obsah
Porovnat Nordsjælland vs Gent

Nordsjælland vs Gent Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nordsjælland vs Gent: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nordsjælland Nordsjælland Domácí
Gent Gent Hosté
Nordsjælland
51.3
R R P R V R V V V P

Posledních 10 Zápasů

Gent
46.6
R P P R R P R V V V

Vyhrané Kategorie

7

Nordsjælland

5

Remíza

3

Gent

Radar Výkonnosti

Nordsjælland
Gent

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+1

+1

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Amoako (2 gólů)
M. Dean (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.4

53.6

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 49.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.06

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.04

0.82

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.28

Upravená Síla
51.3

Útok: 37.9, Obrana: 75.8, Forma: 41.4

46.6

Útok: 38.0, Obrana: 69.1, Forma: 31.1

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

3
3

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

2
Nordsjælland
Gent
Nordsjælland

Rozbor Síly

51.3

Celkově

Útok 37.9
Obrana 75.8
Forma 41.4
Stálost 56.8
Gent

Rozbor Síly

46.6

Celkově

Útok 38.0
Obrana 69.1
Forma 31.1
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

52.4 vs 49.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Nordsjælland logo Nordsjælland
R
Midtjylland (52%)
R
Brøndby (49%)
P
Viborg (55%)
R
AGF (57%)
V
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
V
Sønderjyske (43%)
Gent logo Gent
R
Anderlecht (35%)
P
Mechelen (34%)
P
Club Brugge (66%)
R
R. Union SG (69%)
R
Sint-Truiden (44%)
P
Anderlecht (52%)
R
Mechelen (40%)
V
Dender (51%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Brøndby V
1 - 1 R
49%
Viborg V
0 - 1 P
55%
AGF D
1 - 1 R
57%
Viborg D
2 - 1 V
50%
AGF V
1 - 1 R
62%
Brøndby D
2 - 1 V
44%
Sønderjyske D
2 - 0 V
43%
Midtjylland V
1 - 0 V
57%
Viborg V
1 - 2 P
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Anderlecht D
1 - 1 R
35%
Mechelen V
0 - 1 P
34%
Club Brugge D
0 - 2 P
66%
R. Union SG V
0 - 0 R
69%
Sint-Truiden D
0 - 0 R
44%
Anderlecht V
1 - 3 P
52%
Mechelen D
1 - 1 R
40%
Dender V
3 - 1 V
51%
ZW D
2 - 0 V
65%
Mechelen D
3 - 1 V
40%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.4 vs 53.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Nordsjælland na průměru 1.1 a Gent na 1.1 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Nordsjælland inkasujícím 0.8 a Gent inkasujícím 1.0 na zápas.

Nordsjælland nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Gent nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.0 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nordsjælland

Nordsjælland

VS
Gent

Gent

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více