Přeskočit na obsah
Porovnat Obolon vs Famalicão

Obolon vs Famalicão Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Obolon vs Famalicão: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Obolon Obolon Domácí
Famalicão Famalicão Hosté
Obolon
37.6
R R P R P R P P R V

Posledních 10 Zápasů

Famalicão
54.2
R R V R R R V V V R

Vyhrané Kategorie

4

Obolon

2

Remíza

9

Famalicão

Radar Výkonnosti

Obolon
Famalicão

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 5R, 4P

40%

4V, 6R, 0P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

+4

+4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Liakh (3 gólů)
Sorriso (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
17%

1V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
63.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.2

52.9

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.8

Proti Elitě
0%

0V / 6 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.31

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.31

1.46

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.26

Upravená Síla
37.6

Útok: 37.7, Obrana: 45.2, Forma: 11.3

54.2

Útok: 41.2, Obrana: 75.5, Forma: 41.2

Analýza Času Gólů

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

3

61-75'

4
4

76-90+'

3
Obolon
Famalicão
Obolon

Rozbor Síly

37.6

Celkově

Útok 37.7
Obrana 45.2
Forma 11.3
Stálost 77.2
Famalicão

Rozbor Síly

54.2

Celkově

Útok 41.2
Obrana 75.5
Forma 41.2
Stálost 71.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

68.2 vs 60.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
R
Epitsentr (74%)
R
Kudrivka (55%)
P
Polissya (82%)
R
SK Poltava (45%)
P
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (86%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
Famalicão logo Famalicão
R
Estrela (54%)
R
Benfica (75%)
V
Estoril (52%)
R
Braga (69%)
R
Moreirense (50%)
R
Porto (74%)
V
Nacional (52%)
V
Vitória SC (59%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Epitsentr D
2 - 2 R
74%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Polissya V
1 - 3 P
82%
SK Poltava D
1 - 1 R
45%
Veres Rivne V
0 - 2 P
67%
Zorya D
3 - 3 R
75%
Karpaty Lviv V
0 - 4 P
86%
Dynamo Kyiv V
1 - 2 P
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 R
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Estrela V
0 - 0 R
54%
Benfica D
2 - 2 R
75%
Estoril V
1 - 0 V
52%
Braga V
2 - 2 R
69%
Moreirense D
1 - 1 R
50%
Porto V
2 - 2 R
74%
Nacional D
1 - 0 V
52%
Vitória SC V
2 - 1 V
59%
Arouca D
1 - 0 V
57%
Rio Ave V
0 - 0 R
66%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Obolon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 63.1) ve srovnání s Famalicão (SoS: 52.9). To znamená, že statistiky Obolon mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Obolon na průměru 1.0 a Famalicão na 1.2 gólů na zápas.

V obraně je Famalicão výrazně lepší, inkasuje pouze 0.8 gólů na zápas s 5 čistými konty, zatímco Obolon inkasuje 1.8 na zápas.

Obolon měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Famalicão se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (54.2 vs 37.6) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Obolon

Obolon

VS
Famalicão

Famalicão

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více