Přeskočit na obsah
Porovnat Obolon vs La Louvière

Obolon vs La Louvière Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Obolon vs La Louvière: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Obolon Obolon Domácí
La Louvière La Louvière Hosté
Obolon
37.6
R R P R P R P P R V

Posledních 10 Zápasů

La Louvière
35.9
V P P P P P R V R R

Vyhrané Kategorie

5

Obolon

2

Remíza

8

La Louvière

Radar Výkonnosti

Obolon
La Louvière

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 5R, 4P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

-6

-6

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Liakh (3 gólů)
P. Fall (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
17%

1V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
63.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.2

44.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 55.6

Proti Elitě
0%

0V / 6 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.31

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.31

1.47

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.07

Upravená Síla
37.6

Útok: 37.7, Obrana: 45.2, Forma: 11.3

35.9

Útok: 44.1, Obrana: 31.5, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

3
2

46-60'

3

61-75'

3
4

76-90+'

3
Obolon
La Louvière
Obolon

Rozbor Síly

37.6

Celkově

Útok 37.7
Obrana 45.2
Forma 11.3
Stálost 77.2
La Louvière

Rozbor Síly

35.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 31.5
Forma 18.9
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 62.4

Kvalita Soupeře

68.2 vs 55.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
R
Epitsentr (74%)
R
Kudrivka (55%)
P
Polissya (82%)
R
SK Poltava (45%)
P
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (86%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
P
Dender (40%)
P
ZW (59%)
P
ZW (54%)
P
Cercle Brugge (63%)
P
Dender (46%)
R
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Epitsentr D
2 - 2 R
74%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Polissya V
1 - 3 P
82%
SK Poltava D
1 - 1 R
45%
Veres Rivne V
0 - 2 P
67%
Zorya D
3 - 3 R
75%
Karpaty Lviv V
0 - 4 P
86%
Dynamo Kyiv V
1 - 2 P
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 R
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 V
46%
Dender V
1 - 2 P
40%
ZW V
0 - 4 P
59%
ZW D
0 - 2 P
54%
Cercle Brugge V
0 - 3 P
63%
Dender D
0 - 1 P
46%
Genk D
5 - 5 R
61%
Cercle Brugge V
3 - 1 V
63%
Antwerp D
0 - 0 R
52%
Standard V
1 - 1 R
72%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Obolon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 63.1) ve srovnání s La Louvière (SoS: 44.4). To znamená, že statistiky Obolon mají větší váhu.

La Louvière má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 1.0 Obolon.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Obolon inkasujícím 1.8 a La Louvière inkasujícím 2.0 na zápas.

Obolon měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Obolon

Obolon

VS
La Louvière

La Louvière

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více