Přeskočit na obsah
Porovnat Obolon vs Radnički Niš

Obolon vs Radnički Niš Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Obolon vs Radnički Niš: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Obolon Obolon Domácí
Radnički Niš Radnički Niš Hosté
Obolon
37.6
R R P R P R P P R V

Posledních 10 Zápasů

Radnički Niš
36.1
V V P V R P P P P R

Vyhrané Kategorie

5

Obolon

3

Remíza

7

Radnički Niš

Radar Výkonnosti

Obolon
Radnički Niš

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 5R, 4P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

-5

-5

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Liakh (3 gólů)
A. Shestyuk (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
17%

1V / 6 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
63.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 68.2

40.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.2

Proti Elitě
0%

0V / 6 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.31

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.31

1.09

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.01

Upravená Síla
37.6

Útok: 37.7, Obrana: 45.2, Forma: 11.3

36.1

Útok: 33.2, Obrana: 42.3, Forma: 27.2

Analýza Času Gólů

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

4

61-75'

2
4

76-90+'

2
Obolon
Radnički Niš
Obolon

Rozbor Síly

37.6

Celkově

Útok 37.7
Obrana 45.2
Forma 11.3
Stálost 77.2
Radnički Niš

Rozbor Síly

36.1

Celkově

Útok 33.2
Obrana 42.3
Forma 27.2
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

68.2 vs 53.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
R
Epitsentr (74%)
R
Kudrivka (55%)
P
Polissya (82%)
R
SK Poltava (45%)
P
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
P
Karpaty Lviv (86%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
P
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
R
Radnički Krag (57%)
P
Vojvodina (68%)
P
OFK (53%)
P
Red Star (74%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Epitsentr D
2 - 2 R
74%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Polissya V
1 - 3 P
82%
SK Poltava D
1 - 1 R
45%
Veres Rivne V
0 - 2 P
67%
Zorya D
3 - 3 R
75%
Karpaty Lviv V
0 - 4 P
86%
Dynamo Kyiv V
1 - 2 P
83%
Kryvbas KR D
0 - 0 R
71%
Rukh Vynnyky D
1 - 0 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mladost Lučani D
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 P
63%
Javor D
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 R
57%
Vojvodina V
2 - 3 P
68%
OFK D
1 - 2 P
53%
Red Star V
0 - 2 P
74%
Spartak D
0 - 2 P
28%
Radnik V
2 - 2 R
55%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Obolon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 63.1) ve srovnání s Radnički Niš (SoS: 40.6). To znamená, že statistiky Obolon mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Obolon na průměru 1.0 a Radnički Niš na 1.1 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Obolon inkasujícím 1.8 a Radnički Niš inkasujícím 1.6 na zápas.

Obolon měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Obolon

Obolon

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více