Přeskočit na obsah
Porovnat OFK vs LNZ Cherkasy

OFK vs LNZ Cherkasy Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte OFK vs LNZ Cherkasy: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

OFK OFK Domácí
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Hosté
OFK
48.0
R P R R V R V R R R

Posledních 10 Zápasů

LNZ Cherkasy
60.7
R R R P R V V V V P

Vyhrané Kategorie

2

OFK

2

Remíza

11

LNZ Cherkasy

Radar Výkonnosti

OFK
LNZ Cherkasy

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 7R, 1P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+6

+6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Silué (4 gólů)
M. Assinor (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 50.4

67.6

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 71.2

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

14%

1V / 7 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.33

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: +0.07

1.53

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
48.0

Útok: 47.7, Obrana: 64.7, Forma: 20.4

60.7

Útok: 54.9, Obrana: 86.2, Forma: 47.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

6

16-30'

1

31-45'

2
1

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

5
OFK
LNZ Cherkasy
OFK

Rozbor Síly

48.0

Celkově

Útok 47.7
Obrana 64.7
Forma 20.4
Stálost 75.7
LNZ Cherkasy

Rozbor Síly

60.7

Celkově

Útok 54.9
Obrana 86.2
Forma 47.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

50.4 vs 71.2

Proti Elitě

0% vs 14%
OFK logo OFK
R
Partizan (57%)
P
Železničar P (62%)
R
Radnik (50%)
R
Čukarički (46%)
V
Novi Pazar (46%)
R
Radnik (50%)
V
Radnički Niš (49%)
R
FK IMT (58%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
R
Dynamo Kyiv (78%)
R
Karpaty Lviv (86%)
R
Metalist 1925 (74%)
P
Kolos (83%)
R
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Partizan V
1 - 1 R
57%
Železničar P V
0 - 2 P
62%
Radnik D
1 - 1 R
50%
Čukarički D
0 - 0 R
46%
Novi Pazar V
5 - 1 V
46%
Radnik D
0 - 0 R
50%
Radnički Niš V
2 - 1 V
49%
FK IMT D
3 - 3 R
58%
Napredak V
2 - 2 R
34%
Radnički Krag D
0 - 0 R
52%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 R
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 R
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 R
74%
Kolos V
0 - 1 P
83%
Shakhtar D D
2 - 2 R
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya D
1 - 3 P
77%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

LNZ Cherkasy čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 67.6) ve srovnání s OFK (SoS: 52.2). To znamená, že statistiky LNZ Cherkasy mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s OFK na průměru 1.4 a LNZ Cherkasy na 1.4 gólů na zápas.

LNZ Cherkasy má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.1 OFK.

OFK nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

LNZ Cherkasy měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 7 zápasů.

LNZ Cherkasy je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

LNZ Cherkasy má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 12.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

OFK

OFK

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více