Přeskočit na obsah
Porovnat Lyon vs Mladost Lučani

Lyon vs Mladost Lučani Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lyon vs Mladost Lučani: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lyon Lyon Domácí
Mladost Lučani Mladost Lučani Hosté
Lyon
58.2
P V V V V R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Mladost Lučani
41.3
P V V R R V R R P P

Vyhrané Kategorie

12

Lyon

2

Remíza

1

Mladost Lučani

Radar Výkonnosti

Lyon
Mladost Lučani

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-4

-4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Yaremchuk (4 gólů)
J. Ćirić (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
73.4

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 63.9

51.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 49.3

Proti Elitě
67%

2V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.59

0.93

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.03

Upravená Síla
58.2

Útok: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

41.3

Útok: 30.5, Obrana: 57.6, Forma: 30.5

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

2
3

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

1
Lyon
Mladost Lučani
Lyon

Rozbor Síly

58.2

Celkově

Útok 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Stálost 50.5
Mladost Lučani

Rozbor Síly

41.3

Celkově

Útok 30.5
Obrana 57.6
Forma 30.5
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 55.0

Kvalita Soupeře

63.9 vs 49.3

Proti Elitě

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
P
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
V
TSC (60%)
R
Radnički Krag (52%)
R
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
R
Radnički Krag (57%)
R
Partizan (52%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Toulouse V
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 V
75%
Auxerre D
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient D
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre V
0 - 0 R
58%
Celta Vigo V
1 - 1 R
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Radnički Niš V
0 - 1 P
49%
Spartak D
2 - 1 V
28%
TSC V
2 - 1 V
60%
Radnički Krag D
0 - 0 R
52%
FK IMT V
1 - 1 R
63%
Napredak D
2 - 0 V
29%
Radnički Krag V
1 - 1 R
57%
Partizan D
1 - 1 R
52%
Železničar P V
0 - 5 P
62%
Novi Pazar D
0 - 2 P
41%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Lyon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 73.4) ve srovnání s Mladost Lučani (SoS: 51.6). To znamená, že statistiky Lyon mají větší váhu.

Lyon má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.9 Mladost Lučani.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Lyon inkasujícím 1.2 a Mladost Lučani inkasujícím 1.3 na zápas.

Lyon prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 3 zápasů.

Mladost Lučani nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Lyon se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (58.2 vs 41.3) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lyon

Lyon

VS
Mladost Lučani

Mladost Lučani

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více