Přeskočit na obsah
Porovnat Lyon vs Zwolle

Lyon vs Zwolle Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lyon vs Zwolle: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lyon Lyon Domácí
Zwolle Zwolle Hosté
Lyon
58.2
P V V V V R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Zwolle
36.2
P V P R P V R R R R

Vyhrané Kategorie

12

Lyon

2

Remíza

1

Zwolle

Radar Výkonnosti

Lyon
Zwolle

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

20%

2V, 5R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

-9

-9

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Yaremchuk (4 gólů)
T. Oosting (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
73.4

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 63.9

52.9

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 59.7

Proti Elitě
67%

2V / 3 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.59

1.23

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
58.2

Útok: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

36.2

Útok: 37.7, Obrana: 34.3, Forma: 20.6

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
2

16-30'

3
3

31-45'

3

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

4
Lyon
Zwolle
Lyon

Rozbor Síly

58.2

Celkově

Útok 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Stálost 50.5
Zwolle

Rozbor Síly

36.2

Celkově

Útok 37.7
Obrana 34.3
Forma 20.6
Stálost 67.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 80.0

Kvalita Soupeře

63.9 vs 59.7

Proti Elitě

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)
Zwolle logo Zwolle
P
Fortuna (61%)
V
Heracles (36%)
P
PSV (80%)
R
Excelsior (54%)
P
Go Ahead (70%)
V
NAC (49%)
R
Groningen (61%)
R
Sparta (49%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Toulouse V
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 V
75%
Auxerre D
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient D
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre V
0 - 0 R
58%
Celta Vigo V
1 - 1 R
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fortuna V
2 - 3 P
61%
Heracles D
1 - 0 V
36%
PSV V
1 - 6 P
80%
Excelsior D
2 - 2 R
54%
Go Ahead V
0 - 5 P
70%
NAC D
2 - 1 V
49%
Groningen D
1 - 1 R
61%
Sparta V
1 - 1 R
49%
Ajax D
0 - 0 R
62%
Utrecht V
1 - 1 R
75%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Lyon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 73.4) ve srovnání s Zwolle (SoS: 52.9). To znamená, že statistiky Lyon mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Lyon na průměru 1.4 a Zwolle na 1.1 gólů na zápas.

V obraně je Lyon výrazně lepší, inkasuje pouze 1.2 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Zwolle inkasuje 2.0 na zápas.

Lyon prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 3 zápasů.

Zwolle měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Lyon se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (58.2 vs 36.2) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lyon

Lyon

VS
Zwolle

Zwolle

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více