Přeskočit na obsah
Porovnat Lyon vs Young Boys

Lyon vs Young Boys Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lyon vs Young Boys: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lyon Lyon Domácí
Young Boys Young Boys Hosté
Lyon
58.2
P V V V V R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Young Boys
52.2
V P P R R R V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Lyon

5

Remíza

5

Young Boys

Radar Výkonnosti

Lyon
Young Boys

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+6

+6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Yaremchuk (4 gólů)
A. Sanches (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
73.4

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 63.9

49.6

Obtížnost Ligy: 48.0, Kvalita Soupeře: 50.7

Proti Elitě
67%

2V / 3 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.59

1.49

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.21

Upravená Síla
58.2

Útok: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

52.2

Útok: 56.4, Obrana: 63.1, Forma: 39.8

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

1
3

46-60'

3
4

61-75'

5
1

76-90+'

5
Lyon
Young Boys
Lyon

Rozbor Síly

58.2

Celkově

Útok 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Stálost 50.5
Young Boys

Rozbor Síly

52.2

Celkově

Útok 56.4
Obrana 63.1
Forma 39.8
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 48.0

Kvalita Soupeře

63.9 vs 50.7

Proti Elitě

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
P
Lugano (59%)
P
St.Gallen (59%)
R
Servette (61%)
R
Basel (51%)
R
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
P
Thun (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Toulouse V
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 V
75%
Auxerre D
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient D
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre V
0 - 0 R
58%
Celta Vigo V
1 - 1 R
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Basel D
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
59%
St.Gallen D
1 - 2 P
59%
Servette D
1 - 1 R
61%
Basel V
3 - 3 R
51%
Lugano D
1 - 1 R
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun D
1 - 2 P
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich D
3 - 0 V
33%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Lyon čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 73.4) ve srovnání s Young Boys (SoS: 49.6). To znamená, že statistiky Lyon mají větší váhu.

Young Boys má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.4 Lyon.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Lyon inkasujícím 1.2 a Young Boys inkasujícím 1.1 na zápas.

Lyon prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 3 zápasů.

Young Boys nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Lyon má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lyon

Lyon

VS
Young Boys

Young Boys

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více