Přeskočit na obsah
Porovnat Panserraikos vs Varaždin

Panserraikos vs Varaždin Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Panserraikos vs Varaždin: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Panserraikos Panserraikos Domácí
Varaždin Varaždin Hosté
Panserraikos
42.7
P P R V P V R V R R

Posledních 10 Zápasů

Varaždin
42.1
R P P V V V R P V R

Vyhrané Kategorie

4

Panserraikos

4

Remíza

7

Varaždin

Radar Výkonnosti

Panserraikos
Varaždin

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

+2

+2

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Tsaousis (2 gólů)
A. Latković (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
0%

0V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.6

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 52.0

34.6

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.4

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.81

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.01

1.06

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.24

Upravená Síla
42.7

Útok: 27.6, Obrana: 65.6, Forma: 31.1

42.1

Útok: 36.7, Obrana: 53.6, Forma: 33.8

Analýza Času Gólů

0-15'

4
3

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

2

61-75'

2
1

76-90+'

1
Panserraikos
Varaždin
Panserraikos

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 27.6
Obrana 65.6
Forma 31.1
Stálost 57.7
Varaždin

Rozbor Síly

42.1

Celkově

Útok 36.7
Obrana 53.6
Forma 33.8
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

56.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

52.0 vs 47.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)
Varaždin logo Varaždin
R
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
P
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
R
Gorica (44%)
P
Istra (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Asteras V
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa V
1 - 0 V
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos V
3 - 2 V
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lokomotiva D
1 - 1 R
44%
Hajduk V
1 - 3 P
58%
Dinamo Zagreb V
1 - 2 P
76%
Rijeka D
1 - 0 V
44%
Osijek V
2 - 0 V
46%
Slaven D
2 - 1 V
35%
Gorica D
1 - 1 R
44%
Istra V
1 - 2 P
46%
Vukovar D
2 - 0 V
32%
Lokomotiva V
1 - 1 R
49%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Panserraikos čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.6) ve srovnání s Varaždin (SoS: 34.6). To znamená, že statistiky Panserraikos mají větší váhu.

Varaždin má útočnou výhodu s 1.3 góly na zápas oproti 0.8 Panserraikos.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Panserraikos inkasujícím 1.1 a Varaždin inkasujícím 1.1 na zápas.

Panserraikos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Panserraikos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Panserraikos

Panserraikos

VS
Varaždin

Varaždin

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více