Přeskočit na obsah
Porovnat Paris SG vs Hoffenheim

Paris SG vs Hoffenheim Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Paris SG vs Hoffenheim: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Paris SG Paris SG Domácí
Hoffenheim Hoffenheim Hosté
Paris SG
83.2
V R R V V V P V V V

Posledních 10 Zápasů

Hoffenheim
51.5
V R V V R P P R V P

Vyhrané Kategorie

12

Paris SG

1

Remíza

2

Hoffenheim

Radar Výkonnosti

Paris SG
Hoffenheim

Statistické Srovnání

Procento Výher
70%

7V, 2R, 1P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
2.3

23 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

-2

-2

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Dembélé (7 gólů)
A. Kramarić (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
71%

5V / 7 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
67%

2V / 3 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
71.4

Obtížnost Ligy: 90.4, Kvalita Soupeře: 64.9

65.5

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.3

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.85

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.55

2.05

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
83.2

Útok: 93.1, Obrana: 80.9, Forma: 85.0

51.5

Útok: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

Analýza Času Gólů

5

0-15'

1
2

16-30'

5
4

31-45'

4
5

46-60'

3
3

61-75'

4

76-90+'

3
Paris SG
Hoffenheim
Paris SG

Rozbor Síly

83.2

Celkově

Útok 93.1
Obrana 80.9
Forma 85.0
Stálost 63.7
Hoffenheim

Rozbor Síly

51.5

Celkově

Útok 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.4 vs 91.0

Kvalita Soupeře

64.9 vs 65.3

Proti Elitě

50% vs 25%
Paris SG logo Paris SG
V
Brest (56%)
R
Bayern Munich (88%)
R
Lorient (64%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Angers (52%)
V
Nantes (51%)
P
Lyon (65%)
V
Liverpool (69%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
R
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
R
Augsburg (71%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Leipzig (84%)
R
Wolfsburg (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Brest D
1 - 0 V
56%
Bayern Munich V
1 - 1 R
88%
Lorient D
2 - 2 R
64%
Bayern Munich D
5 - 4 V
83%
Angers V
3 - 0 V
52%
Nantes D
3 - 0 V
51%
Lyon D
1 - 2 P
65%
Liverpool V
2 - 0 V
69%
Liverpool D
2 - 0 V
64%
Toulouse D
3 - 1 V
57%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Bremen D
1 - 0 V
62%
Stuttgart D
3 - 3 R
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund D
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 R
71%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Leipzig V
0 - 5 P
84%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli D
0 - 1 P
50%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 71.4 vs 65.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Paris SG má útočnou výhodu s 2.3 góly na zápas oproti 1.6 Hoffenheim.

V obraně je Paris SG výrazně lepší, inkasuje pouze 1.0 gólů na zápas s 5 čistými konty, zatímco Hoffenheim inkasuje 1.8 na zápas.

Hoffenheim měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Paris SG je silný tým venku s 67% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.4 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Paris SG jasným favoritem. Převaha v útoku (93.1), obraně (80.9) a formě (85.0) nenechává prostor pro pochybnosti. Hoffenheim potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Paris SG

Paris SG

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více