Přeskočit na obsah
Porovnat Paris SG vs Radnički Niš

Paris SG vs Radnički Niš Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Paris SG vs Radnički Niš: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Paris SG Paris SG Domácí
Radnički Niš Radnički Niš Hosté
Paris SG
83.2
V R R V V V P V V V

Posledních 10 Zápasů

Radnički Niš
36.1
V V P V R P P P P R

Vyhrané Kategorie

13

Paris SG

2

Remíza

0

Radnički Niš

Radar Výkonnosti

Paris SG
Radnički Niš

Statistické Srovnání

Procento Výher
70%

7V, 2R, 1P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
2.3

23 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

-5

-5

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Dembélé (7 gólů)
A. Shestyuk (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
71%

5V / 7 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
67%

2V / 3 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
71.4

Obtížnost Ligy: 90.4, Kvalita Soupeře: 64.9

40.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.2

Proti Elitě
50%

1V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.85

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.55

1.09

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.01

Upravená Síla
83.2

Útok: 93.1, Obrana: 80.9, Forma: 85.0

36.1

Útok: 33.2, Obrana: 42.3, Forma: 27.2

Analýza Času Gólů

5

0-15'

2

16-30'

4

31-45'

3
5

46-60'

4
3

61-75'

2
4

76-90+'

2
Paris SG
Radnički Niš
Paris SG

Rozbor Síly

83.2

Celkově

Útok 93.1
Obrana 80.9
Forma 85.0
Stálost 63.7
Radnički Niš

Rozbor Síly

36.1

Celkově

Útok 33.2
Obrana 42.3
Forma 27.2
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.4 vs 55.0

Kvalita Soupeře

64.9 vs 53.2

Proti Elitě

50% vs 0%
Paris SG logo Paris SG
V
Brest (56%)
R
Bayern Munich (88%)
R
Lorient (64%)
V
Bayern Munich (83%)
V
Angers (52%)
V
Nantes (51%)
P
Lyon (65%)
V
Liverpool (69%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
P
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
R
Radnički Krag (57%)
P
Vojvodina (68%)
P
OFK (53%)
P
Red Star (74%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Brest D
1 - 0 V
56%
Bayern Munich V
1 - 1 R
88%
Lorient D
2 - 2 R
64%
Bayern Munich D
5 - 4 V
83%
Angers V
3 - 0 V
52%
Nantes D
3 - 0 V
51%
Lyon D
1 - 2 P
65%
Liverpool V
2 - 0 V
69%
Liverpool D
2 - 0 V
64%
Toulouse D
3 - 1 V
57%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mladost Lučani D
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 P
63%
Javor D
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 R
57%
Vojvodina V
2 - 3 P
68%
OFK D
1 - 2 P
53%
Red Star V
0 - 2 P
74%
Spartak D
0 - 2 P
28%
Radnik V
2 - 2 R
55%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Paris SG čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 71.4) ve srovnání s Radnički Niš (SoS: 40.6). To znamená, že statistiky Paris SG mají větší váhu.

Útok Paris SG je na jiné úrovni, s průměrem 2.3 gólů na zápas a O. Dembélé v čele s 7 góly. Radnički Niš dává pouze 1.1 na zápas.

Paris SG má obrannou výhodu, inkasuje 1.0 na zápas oproti 1.6 Radnički Niš.

Paris SG je silný tým venku s 67% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je Paris SG jasným favoritem. Převaha v útoku (93.1), obraně (80.9) a formě (85.0) nenechává prostor pro pochybnosti. Radnički Niš potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Paris SG

Paris SG

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více