Přeskočit na obsah
Porovnat Parma vs Girona

Parma vs Girona Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Parma vs Girona: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Parma Parma Domácí
Girona Girona Hosté
Parma
40.5
P P V V R R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Girona
46.3
R P P P R V P V R P

Vyhrané Kategorie

2

Parma

3

Remíza

10

Girona

Radar Výkonnosti

Parma
Girona

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

-1

-1

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
N. Elphege (2 gólů)
Joel Roca (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
63.0

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.2

65.9

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 67.8

Proti Elitě
14%

1V / 7 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.0

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.2

1.27

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.17

Upravená Síla
40.5

Útok: 30.1, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

46.3

Útok: 42.5, Obrana: 69.5, Forma: 23.2

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

1

61-75'

3
3

76-90+'

4
Parma
Girona
Parma

Rozbor Síly

40.5

Celkově

Útok 30.1
Obrana 60.3
Forma 22.6
Stálost 64.0
Girona

Rozbor Síly

46.3

Celkově

Útok 42.5
Obrana 69.5
Forma 23.2
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

67.2 vs 67.8

Proti Elitě

14% vs 20%
Parma logo Parma
P
Roma (70%)
P
Inter Milan (84%)
V
Pisa (40%)
V
Udinese (79%)
R
Napoli (74%)
R
Lazio (76%)
P
Cremonese (51%)
P
Torino (74%)
Girona logo Girona
R
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
P
Valencia (72%)
P
Betis (68%)
R
Real Madrid (70%)
V
Villarreal (73%)
P
Osasuna (63%)
V
Athletic (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Roma D
2 - 3 P
70%
Inter Milan V
0 - 2 P
84%
Pisa D
1 - 0 V
40%
Udinese V
1 - 0 V
79%
Napoli D
1 - 1 R
74%
Lazio V
1 - 1 R
76%
Cremonese D
0 - 2 P
51%
Torino V
1 - 4 P
74%
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Cagliari D
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rayo V
1 - 1 R
79%
Mallorca D
0 - 1 P
68%
Valencia V
1 - 2 P
72%
Betis D
2 - 3 P
68%
Real Madrid V
1 - 1 R
70%
Villarreal D
1 - 0 V
73%
Osasuna V
0 - 1 P
63%
Athletic D
3 - 0 V
55%
Levante V
1 - 1 R
76%
Celta Vigo D
1 - 2 P
54%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.0 vs 65.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Girona má útočnou výhodu s 1.1 góly na zápas oproti 0.8 Parma.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Parma inkasujícím 1.4 a Girona inkasujícím 1.2 na zápas.

Parma měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 7 zápasů.

Girona měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Girona má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Parma

Parma

VS
Girona

Girona

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více