Přeskočit na obsah
Porovnat Parma vs Železničar P

Parma vs Železničar P Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Parma vs Železničar P: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Parma Parma Domácí
Železničar P Železničar P Hosté
Parma
40.5
P P V V R R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Železničar P
57.4
R V R R P V V P V R

Vyhrané Kategorie

2

Parma

3

Remíza

10

Železničar P

Radar Výkonnosti

Parma
Železničar P

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

+8

+8

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
N. Elphege (2 gólů)
K. Karikari (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
63.0

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.2

55.1

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 55.2

Proti Elitě
14%

1V / 7 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.0

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.2

1.64

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.06

Upravená Síla
40.5

Útok: 30.1, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

57.4

Útok: 59.6, Obrana: 73.6, Forma: 42.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

3

61-75'

3
3

76-90+'

6
Parma
Železničar P
Parma

Rozbor Síly

40.5

Celkově

Útok 30.1
Obrana 60.3
Forma 22.6
Stálost 64.0
Železničar P

Rozbor Síly

57.4

Celkově

Útok 59.6
Obrana 73.6
Forma 42.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

67.2 vs 55.2

Proti Elitě

14% vs 0%
Parma logo Parma
P
Roma (70%)
P
Inter Milan (84%)
V
Pisa (40%)
V
Udinese (79%)
R
Napoli (74%)
R
Lazio (76%)
P
Cremonese (51%)
P
Torino (74%)
Železničar P logo Železničar P
R
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
R
Vojvodina (68%)
R
Red Star (69%)
P
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
P
Čukarički (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Roma D
2 - 3 P
70%
Inter Milan V
0 - 2 P
84%
Pisa D
1 - 0 V
40%
Udinese V
1 - 0 V
79%
Napoli D
1 - 1 R
74%
Lazio V
1 - 1 R
76%
Cremonese D
0 - 2 P
51%
Torino V
1 - 4 P
74%
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Cagliari D
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Radnik D
1 - 1 R
50%
OFK D
2 - 0 V
53%
Vojvodina V
0 - 0 R
68%
Red Star D
2 - 2 R
69%
Partizan V
1 - 2 P
57%
Javor V
2 - 1 V
56%
Novi Pazar D
2 - 0 V
41%
Čukarički V
2 - 3 P
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 V
48%
TSC V
0 - 0 R
60%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.0 vs 55.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Železničar P má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 0.8 Parma.

Železničar P má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.4 Parma.

Parma měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 7 zápasů.

Železničar P nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Železničar P se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (57.4 vs 40.5) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Parma

Parma

VS
Železničar P

Železničar P

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více