Přeskočit na obsah
Porovnat Zwolle vs Cremonese

Zwolle vs Cremonese Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Zwolle vs Cremonese: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Zwolle Zwolle Domácí
Cremonese Cremonese Hosté
Zwolle
36.2
P V P R P V R R R R

Posledních 10 Zápasů

Cremonese
36.5
V P P R P P V P P P

Vyhrané Kategorie

4

Zwolle

3

Remíza

8

Cremonese

Radar Výkonnosti

Zwolle
Cremonese

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 5R, 3P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.0

20 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
-9

-9

-8

-8

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Oosting (3 gólů)
F. Bonazzoli (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
52.9

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 59.7

57.7

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 3 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.23

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.13

1.12

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
36.2

Útok: 37.7, Obrana: 34.3, Forma: 20.6

36.5

Útok: 32.3, Obrana: 46.7, Forma: 21.5

Analýza Času Gólů

1

0-15'

3

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

4
1

61-75'

1
4

76-90+'

2
Zwolle
Cremonese
Zwolle

Rozbor Síly

36.2

Celkově

Útok 37.7
Obrana 34.3
Forma 20.6
Stálost 67.3
Cremonese

Rozbor Síly

36.5

Celkově

Útok 32.3
Obrana 46.7
Forma 21.5
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 90.0

Kvalita Soupeře

59.7 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Zwolle logo Zwolle
P
Fortuna (61%)
V
Heracles (36%)
P
PSV (80%)
R
Excelsior (54%)
P
Go Ahead (70%)
V
NAC (49%)
R
Groningen (61%)
R
Sparta (49%)
Cremonese logo Cremonese
V
Pisa (40%)
P
Lazio (70%)
P
Napoli (79%)
R
Torino (69%)
P
Cagliari (58%)
P
Bologna (58%)
V
Parma (62%)
P
Fiorentina (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fortuna V
2 - 3 P
61%
Heracles D
1 - 0 V
36%
PSV V
1 - 6 P
80%
Excelsior D
2 - 2 R
54%
Go Ahead V
0 - 5 P
70%
NAC D
2 - 1 V
49%
Groningen D
1 - 1 R
61%
Sparta V
1 - 1 R
49%
Ajax D
0 - 0 R
62%
Utrecht V
1 - 1 R
75%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pisa D
3 - 0 V
40%
Lazio D
1 - 2 P
70%
Napoli V
0 - 4 P
79%
Torino D
0 - 0 R
69%
Cagliari V
0 - 1 P
58%
Bologna D
1 - 2 P
58%
Parma V
2 - 0 V
62%
Fiorentina D
1 - 4 P
66%
Lecce V
1 - 2 P
58%
AC Milan D
0 - 2 P
60%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.9 vs 57.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Zwolle na průměru 1.1 a Cremonese na 0.9 gólů na zápas.

Cremonese má obrannou výhodu, inkasuje 1.7 na zápas oproti 2.0 Zwolle.

Zwolle měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Zwolle

Zwolle

VS
Cremonese

Cremonese

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více