Přeskočit na obsah
Porovnat Porto vs Verona

Porto vs Verona Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Porto vs Verona: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Porto Porto Domácí
Verona Verona Hosté
Porto
60.9
P V V V P V R R V V

Posledních 10 Zápasů

Verona
36.4
P R R P P P P P V P

Vyhrané Kategorie

11

Porto

3

Remíza

1

Verona

Radar Výkonnosti

Porto
Verona

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 2R, 2P

10%

1V, 2R, 7P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.5

5 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

-7

-7

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
William (3 gólů)
K. Bowie (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
54.9

Obtížnost Ligy: 80.8, Kvalita Soupeře: 64.4

59.7

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 67.7

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.73

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.13

0.62

Skutečné: 0.5 | Rozdíl: -0.12

Upravená Síla
60.9

Útok: 55.9, Obrana: 69.9, Forma: 62.9

36.4

Útok: 18.3, Obrana: 65.8, Forma: 11.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2

16-30'

4

31-45'

2
2

46-60'

2
4

61-75'

1
2

76-90+'

Porto
Verona
Porto

Rozbor Síly

60.9

Celkově

Útok 55.9
Obrana 69.9
Forma 62.9
Stálost 52.0
Verona

Rozbor Síly

36.4

Celkově

Útok 18.3
Obrana 65.8
Forma 11.0
Stálost 74.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.8 vs 90.0

Kvalita Soupeře

64.4 vs 67.7

Proti Elitě

0% vs 0%
Porto logo Porto
P
AVS (64%)
V
Alverca (59%)
V
Estrela (54%)
V
Tondela (52%)
P
Nottm Forest (81%)
V
Estoril (52%)
R
Nottm Forest (76%)
R
Famalicão (69%)
Verona logo Verona
P
Como (71%)
R
Juventus (85%)
R
Lecce (53%)
P
AC Milan (60%)
P
Torino (74%)
P
Fiorentina (66%)
P
Atalanta (69%)
P
Genoa (62%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
AVS V
1 - 3 P
64%
Alverca D
1 - 0 V
59%
Estrela V
2 - 1 V
54%
Tondela D
2 - 0 V
52%
Nottm Forest V
0 - 1 P
81%
Estoril V
3 - 1 V
52%
Nottm Forest D
1 - 1 R
76%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Braga V
2 - 1 V
69%
Stuttgart D
2 - 0 V
68%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Como D
0 - 1 P
71%
Juventus V
1 - 1 R
85%
Lecce D
0 - 0 R
53%
AC Milan D
0 - 1 P
60%
Torino V
1 - 2 P
74%
Fiorentina D
0 - 1 P
66%
Atalanta V
0 - 1 P
69%
Genoa D
0 - 2 P
62%
Bologna V
2 - 1 V
63%
Napoli D
1 - 2 P
74%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.9 vs 59.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Porto je na jiné úrovni, s průměrem 1.6 gólů na zápas a William v čele s 3 góly. Verona dává pouze 0.5 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Porto inkasujícím 1.0 a Verona inkasujícím 1.2 na zápas.

Verona měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Porto je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Porto se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (60.9 vs 36.4) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Porto

Porto

VS
Verona

Verona

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více