Přeskočit na obsah
Porovnat La Louvière vs AC Milan

La Louvière vs AC Milan Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte La Louvière vs AC Milan: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

La Louvière La Louvière Domácí
AC Milan AC Milan Hosté
La Louvière
35.9
V P P P P P R V R R

Posledních 10 Zápasů

AC Milan
47.5
P P R V P P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

La Louvière

1

Remíza

9

AC Milan

Radar Výkonnosti

La Louvière
AC Milan

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.0

20 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-6

-6

-3

-3

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Fall (6 gólů)
S. Pavlović (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
44.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 55.6

65.5

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 70.0

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.47

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.07

1.05

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.15

Upravená Síla
35.9

Útok: 44.1, Obrana: 31.5, Forma: 18.9

47.5

Útok: 34.6, Obrana: 69.3, Forma: 46.2

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

3
3

46-60'

2
3

61-75'

3

76-90+'

4
La Louvière
AC Milan
La Louvière

Rozbor Síly

35.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 31.5
Forma 18.9
Stálost 61.3
AC Milan

Rozbor Síly

47.5

Celkově

Útok 34.6
Obrana 69.3
Forma 46.2
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 90.0

Kvalita Soupeře

55.6 vs 70.0

Proti Elitě

0% vs 20%
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
P
Dender (40%)
P
ZW (59%)
P
ZW (54%)
P
Cercle Brugge (63%)
P
Dender (46%)
R
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)
AC Milan logo AC Milan
P
Atalanta (64%)
P
Sassuolo (69%)
R
Juventus (80%)
V
Verona (55%)
P
Udinese (74%)
P
Napoli (79%)
V
Torino (69%)
P
Lazio (76%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 V
46%
Dender V
1 - 2 P
40%
ZW V
0 - 4 P
59%
ZW D
0 - 2 P
54%
Cercle Brugge V
0 - 3 P
63%
Dender D
0 - 1 P
46%
Genk D
5 - 5 R
61%
Cercle Brugge V
3 - 1 V
63%
Antwerp D
0 - 0 R
52%
Standard V
1 - 1 R
72%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Atalanta D
2 - 3 P
64%
Sassuolo V
0 - 2 P
69%
Juventus D
0 - 0 R
80%
Verona V
1 - 0 V
55%
Udinese D
0 - 3 P
74%
Napoli V
0 - 1 P
79%
Torino D
3 - 2 V
69%
Lazio V
0 - 1 P
76%
Inter Milan D
1 - 0 V
78%
Cremonese V
2 - 0 V
56%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

AC Milan čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 65.5) ve srovnání s La Louvière (SoS: 44.4). To znamená, že statistiky AC Milan mají větší váhu.

La Louvière má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.9 AC Milan.

V obraně je AC Milan výrazně lepší, inkasuje pouze 1.2 gólů na zápas s 4 čistými konty, zatímco La Louvière inkasuje 2.0 na zápas.

AC Milan měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

AC Milan má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.6 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

La Louvière

La Louvière

VS
AC Milan

AC Milan

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více