Přeskočit na obsah
Porovnat Radnički Krag vs Istra

Radnički Krag vs Istra Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radnički Krag vs Istra: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radnički Krag Radnički Krag Domácí
Istra Istra Hosté
Radnički Krag
45.7
R R V R R R R R P R

Posledních 10 Zápasů

Istra
35.8
V V P P P P P V V P

Vyhrané Kategorie

5

Radnički Krag

3

Remíza

7

Istra

Radar Výkonnosti

Radnički Krag
Istra

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 8R, 1P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.5

5 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-3

-3

Čisté Konto
60%

6 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
E. Sokler (4 gólů)
S. Prevljak (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.3

34.5

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.2

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.85

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.05

0.93

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
45.7

Útok: 27.6, Obrana: 86.2, Forma: 10.3

35.8

Útok: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
2

16-30'

2

31-45'

1
3

46-60'

1

61-75'

1

76-90+'

3
Radnički Krag
Istra
Radnički Krag

Rozbor Síly

45.7

Celkově

Útok 27.6
Obrana 86.2
Forma 10.3
Stálost 85.3
Istra

Rozbor Síly

35.8

Celkově

Útok 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

52.3 vs 47.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
R
FK IMT (63%)
R
TSC (56%)
V
Spartak (28%)
R
Mladost Lučani (53%)
R
Radnički Niš (44%)
R
Čukarički (50%)
R
Mladost Lučani (48%)
R
TSC (60%)
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
FK IMT V
0 - 0 R
63%
TSC D
2 - 2 R
56%
Spartak D
4 - 0 V
28%
Mladost Lučani V
0 - 0 R
53%
Radnički Niš D
1 - 1 R
44%
Čukarički V
0 - 0 R
50%
Mladost Lučani D
1 - 1 R
48%
TSC V
0 - 0 R
60%
Vojvodina D
0 - 1 P
63%
OFK V
0 - 0 R
58%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven D
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva V
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Radnički Krag čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.4) ve srovnání s Istra (SoS: 34.5). To znamená, že statistiky Radnički Krag mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Radnički Krag na průměru 0.8 a Istra na 1.0 gólů na zápas.

V obraně je Radnički Krag výrazně lepší, inkasuje pouze 0.5 gólů na zápas s 6 čistými konty, zatímco Istra inkasuje 1.3 na zápas.

Radnički Krag nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 1.8 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Radnički Krag má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Istra

Istra

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více