Přeskočit na obsah
Porovnat Radnički Krag vs Radomiak

Radnički Krag vs Radomiak Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radnički Krag vs Radomiak: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radnički Krag Radnički Krag Domácí
Radomiak Radomiak Hosté
Radnički Krag
45.7
R R V R R R R R P R

Posledních 10 Zápasů

Radomiak
49.9
R V V V P R P R P V

Vyhrané Kategorie

4

Radnički Krag

2

Remíza

9

Radomiak

Radar Výkonnosti

Radnički Krag
Radomiak

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 8R, 1P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.5

5 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

+2

+2

Čisté Konto
60%

6 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
E. Sokler (4 gólů)
R. Wolski (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.3

54.0

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 52.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.85

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.05

1.12

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.08

Upravená Síla
45.7

Útok: 27.6, Obrana: 86.2, Forma: 10.3

49.9

Útok: 41.6, Obrana: 69.3, Forma: 41.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
2

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

2
1

61-75'

2

76-90+'

3
Radnički Krag
Radomiak
Radnički Krag

Rozbor Síly

45.7

Celkově

Útok 27.6
Obrana 86.2
Forma 10.3
Stálost 85.3
Radomiak

Rozbor Síly

49.9

Celkově

Útok 41.6
Obrana 69.3
Forma 41.6
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

52.3 vs 52.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
R
FK IMT (63%)
R
TSC (56%)
V
Spartak (28%)
R
Mladost Lučani (53%)
R
Radnički Niš (44%)
R
Čukarički (50%)
R
Mladost Lučani (48%)
R
TSC (60%)
Radomiak logo Radomiak
R
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
P
Zagłębie (54%)
R
Motor (54%)
P
Piast (58%)
R
Legia (59%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
FK IMT V
0 - 0 R
63%
TSC D
2 - 2 R
56%
Spartak D
4 - 0 V
28%
Mladost Lučani V
0 - 0 R
53%
Radnički Niš D
1 - 1 R
44%
Čukarički V
0 - 0 R
50%
Mladost Lučani D
1 - 1 R
48%
TSC V
0 - 0 R
60%
Vojvodina D
0 - 1 P
63%
OFK V
0 - 0 R
58%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Cracovia V
0 - 0 R
45%
Lechia D
3 - 1 V
46%
Wisła Płock V
1 - 0 V
47%
Widzew D
2 - 1 V
54%
Zagłębie V
0 - 1 P
54%
Motor D
1 - 1 R
54%
Piast V
1 - 3 P
58%
Legia D
1 - 1 R
59%
GKS Katowice D
0 - 1 P
59%
Arka D
3 - 1 V
44%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.4 vs 54.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Radomiak má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Radnički Krag.

Radnički Krag má obrannou výhodu, inkasuje 0.5 na zápas oproti 1.0 Radomiak.

Radnički Krag nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Radomiak nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 1.8 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Radomiak

Radomiak

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více