Přeskočit na obsah
Porovnat Radnički Niš vs Sparta

Radnički Niš vs Sparta Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Radnički Niš vs Sparta: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Radnički Niš Radnički Niš Domácí
Sparta Sparta Hosté
Radnički Niš
36.1
V V P V R P P P P R

Posledních 10 Zápasů

Sparta
29.8
P R P P R V P R P P

Vyhrané Kategorie

9

Radnički Niš

4

Remíza

2

Sparta

Radar Výkonnosti

Radnički Niš
Sparta

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Skóre
-5

-5

-14

-14

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Shestyuk (5 gólů)
M. Zonneveld (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
40.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.2

55.1

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 65.9

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.09

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.01

0.98

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.18

Upravená Síla
36.1

Útok: 33.2, Obrana: 42.3, Forma: 27.2

29.8

Útok: 28.0, Obrana: 28.0, Forma: 10.5

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

2

76-90+'

3
Radnički Niš
Sparta
Radnički Niš

Rozbor Síly

36.1

Celkově

Útok 33.2
Obrana 42.3
Forma 27.2
Stálost 49.3
Sparta

Rozbor Síly

29.8

Celkově

Útok 28.0
Obrana 28.0
Forma 10.5
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 80.0

Kvalita Soupeře

53.2 vs 65.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
P
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
R
Radnički Krag (57%)
P
Vojvodina (68%)
P
OFK (53%)
P
Red Star (74%)
Sparta logo Sparta
P
Twente (81%)
R
Go Ahead (66%)
P
Telstar (69%)
P
PSV (75%)
R
NAC (54%)
V
Volendam (49%)
P
Ajax (67%)
R
Zwolle (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mladost Lučani D
1 - 0 V
48%
Napredak V
1 - 0 V
34%
FK IMT V
0 - 2 P
63%
Javor D
3 - 2 V
52%
Radnički Krag V
1 - 1 R
57%
Vojvodina V
2 - 3 P
68%
OFK D
1 - 2 P
53%
Red Star V
0 - 2 P
74%
Spartak D
0 - 2 P
28%
Radnik V
2 - 2 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Twente V
0 - 4 P
81%
Go Ahead D
2 - 2 R
66%
Telstar V
1 - 4 P
69%
PSV D
0 - 2 P
75%
NAC V
0 - 0 R
54%
Volendam D
2 - 0 V
49%
Ajax V
0 - 4 P
67%
Zwolle D
1 - 1 R
54%
Heerenveen V
1 - 2 P
72%
AZ V
1 - 3 P
72%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Sparta čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 55.1) ve srovnání s Radnički Niš (SoS: 40.6). To znamená, že statistiky Sparta mají větší váhu.

Radnički Niš má útočnou výhodu s 1.1 góly na zápas oproti 0.8 Sparta.

Radnički Niš má obrannou výhodu, inkasuje 1.6 na zápas oproti 2.2 Sparta.

Sparta měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Radnički Niš má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.3 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Sparta

Sparta

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více